2. sezon "Sukcesji" od dziś dostępny na DVD. To jeden z najlepszych seriali ostatnich lat

0

Od dziś możecie kupić 2. sezon "Sukcesji" na DVD. Wydanie, którego Serialowa jest patronem, zawiera nie tylko same odcinki serialu, ale też ich omówienia i zakulisowy materiał z planu.

"Sukcesja" to jedna z naszych ulubionych produkcji ostatnich lat (polecamy naszych 10 powodów, aby obejrzeć "Sukcesję"), z przyjemnością więc przedstawiamy polskie wydanie 2. sezonu na DVD. Redakcja Serialowej jest jego patronem, co oznacza, że w najbliższych dniach możecie spodziewać się na naszym fanpage'u konkursu.

Sukcesja – 2. sezon serialu dostępny na DVD

"Sukcesja" porusza tematy władzy, polityki, pieniędzy i więzów krwi w bogatej i dysfunkcyjnej rodzinie, której nestor, Logan Roy (Brian Cox), stoi na czele Waystar Royco, jednego z największych na świecie koncernów medialnych i rozrywkowych. Po dramatycznym zakończeniu 1. serii, w 2. sezonie śledzimy losy Royów, którzy walczą o utrzymanie kontroli nad swoim imperium, zmagając się zarówno z zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi zagrożeniami. Chociaż przyszłość wydaje się coraz bardziej niepewna, to echa przeszłości zapowiadają ich ostateczną porażkę.

Każde z czworga dzieci Logana koncentruje się na osobistych celach. Kendall (Jeremy Strong) zmaga się z konsekwencjami wrogiej próby przejęcia firmy i poczuciem winy za udział w śmiertelnym wypadku, Shiv (Sarah Snook) jest gotowa wejść na wyższe szczeble kariery w firmie, podczas gdy Roman (Kieran Culkin) postanawia ponownie zapoznać się z biznesem, zaczynając od najniższych szczebli, a Connor (Alan Ruck), który od dawna stronił od machinacji rodzinnej firmy, wpada na pomysł, żeby wystartować w wyścigu o fotel prezydenta USA.

Łącząc dramat z ostrym poczuciem humoru, "Sukcesja" prezentuje mnóstwo iście pałacowych intryg rozgrywających się w dysfunkcyjnej rodzinie, która walcząc ze sobą, zmaga się z pytaniem, kto zastąpi Logana i przejmie władzę nad firmą.

2. sezon serialu HBO przedwczoraj otrzymał nagrodę krytyków dla najlepszej telewizyjnej produkcji dramatycznej. "Sukcesja" ma także na koncie dwa Złote Globy, dwie statuetki Emmy oraz nagrodę BAFTA. A do tego jeszcze 18 nominacji do nagrody Emmy w 2020 roku (rozstrzygnięcie w nocy z niedzieli na poniedziałek).

Wydanie 2. sezonu "Sukcesji" na DVD zawiera wszystkie 10 odcinków, a także materiały dodatkowe:

  • zaproszenie na wizytę na planie w towarzystwie scenarzystów;
  • 10 krótkich filmów z analizą odcinków.

Sukcesja DVD