Bonjour, Lily Collins! Pełny zwiastun "Emily w Paryżu", nowego serialu twórcy "Seksu w wielkim mieście"

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Kolejne wielkie miasto, kolejna rewia mody na ekranie i kolejna dziewczyna, która robi karierę i szuka miłości. Oto "Emily w Paryżu", serial Netfliksa, który będziemy oglądać w październiku.

Czas na kolejną telewizyjną komedią romantyczną od speca od tego typu klimatów. Darren Star ("Seks w wielkim mieście", "Younger") tej jesieni zabierze nas do przyjemniejszego ze światów w swoim nowym serialu "Emily w Paryżu".

Lily Collins jako Emily w Paryżu – pełny zwiastun

Lily Collins wciela się tytułową Emily, specjalistkę od marketingu, która przenosi się do Paryża po otrzymaniu propozycji pracy. Dziewczyna dostaje za zadanie wnieść amerykański punkt widzenia do francuskiej firmy marketingowej, czego efektem są liczne zderzenia kultur. Emily musi odnaleźć się w pracy i przyzwyczaić się do życia w obcym mieście, a przy okazji w jej życiu pojawiają się nowe przyjaźnie i miłości.

W obsadzie "Emily w Paryżu" znajdują się także Ashley Park ("Tales of the City"), Philippine Leroy Beaulieu ("Call My Agent!"), Lucas Bravo ("Smart Ass"), Samuel Arnold ("Antony & Cleopatra"), Camille Razat ("The 15:17 to Paris"), Bruno Gouery ("Doc Martin"), Kate Walsh ("The Umbrella Academy"), William Abadie ("Resident Evil: Extinction") i Arnaud Viard ("Clara et Moi").

Kostiumografką serialu jest Patricia Field, która ubierała bohaterki "Seksu w wielkim mieście" i filmu "Diabeł ubiera się u Prady". 1. sezon liczy 10 półgodzinnych odcinków.

Emily w Paryżu od 2 października na Netfliksie

REKLAMA