Bryan Cranston idzie na wojnę z mafią w zwiastunie "Your Honor" – nowego serialu twórcy "Długiej nocy"

"Your Honor" (Fot. Showtime)

Bryan Cranston znów na bakier z prawem. Mamy pełny zwiastun "Your Honor", thrillera prawniczego z mafijnym dodatkiem. Za sterami twórca "Długiej nocy" i ekipa "Żony idealnej".

Bryan Cranston wróci w grudniu do telewizji w nowym serialu limitowanym "Your Honor", w którym świat prawa spotka się ze światem bezprawia.

Your Honor – Bryan Cranston w zwiastunie serialu

Akcja rozgrywa się w Nowym Orleanie i skupia się wokół szanowanego sędziego (Cranston) oraz jego syna (Hunter Doohan, "Truth Be Told"), który przejechał człowieka i uciekł z miejsca wypadku. W efekcie sędzia znajdzie się w sieci kłamstw i niemożliwych wyborów. Ale to nie będzie drugie "Defending Jacob", bo serial zawiera twist, który zdradza nowy zwiastun: ofiarą jest syn lokalnego mafioza.

W postać mafioza wcieli się Michael Stuhlbarg ("Zakazane imperium"), z kolei Hope Davis ("For the People") zagra jego równie przerażającą żonę. W świetnej obsadzie znajdują się także Carmen Ejogo ("Detektyw"), Isiah Whitlock Jr. ("The Wire"), Sofia Black-D'Elia ("Długa noc"), Amy Landecker ("Transparent"), Margo Martindale ("The Americans") i Lorraine Toussaint ("Orange Is the New Black").

Showrunnerem i scenarzystą 10-odcinkowego serialu jest Peter Moffat ("Długa noc"), a w gronie producentów znajdują się Robert i Michelle Kingowie ("Żona idealna", "Sprawa idealna").

Premiera Your Honor w grudniu w USA

REKLAMA