6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Supernatural" (Fot. CW)

"Supernatural" (Fot. CW)

Dobra wiadomość dla fanów "Supernatural", kiepska dla tych, którzy polubili "Breakout Kings" i "I Just Want My Pants Back". Świeżutki trailer "Political Animals". A poza tym piloty, piloty, piloty.

1. To już koniec "Breakout Kings". Stacja A&E kasuje po dwóch sezonach "Breakout Kings". Powodem jest słaba oglądalność. Jeden z twórców serialu, Matt Olmstead, dołączył już do ekipy "Chicago Fire".

2. "I Just Want My Pants Back" też zniknie. MTV z kolei po zaledwie jednym sezonie kasuje komedię "I Just Want My Pants Back". Powodem też niestety była spadająca oglądalność.

3. Jest trailer "Political Animals". Stacja USA zaprezentowała trailer politycznego miniserialu, który rusza 15 lipca. Główną bohaterką jest była pierwsza dama, obecnie sekretarz stanu, Elaine Barrish (Sigourney Weaver). W serialu pojawią się też Carla Gugino, James Wolk, Sebastian Stan i Ciaran Hinds.

http://youtu.be/B0E2NjO7Ibw

4. To nie będzie ostatni sezon "Supernatural". CW zamówiło 8. sezon "Supernatural" - i na tym się nie skończy. Szef stacji Mark Pedowitz stwierdził, że nie myśli o 8. serii jako ostatniej.

5. "The Selection" jeszcze wróci. Stacja CW zamówiła 5 seriali, ale na tym raczej się nie skończy. Deadline informuje, że stacja wciąż chce zamówić "The Selection" - serial o dziewczynie, która ma wziąć udział w turnieju o koronę, trochę w stylu "Igrzysk śmierci". Pilot potrzebuje jednak poprawek - serial ma szansę pojawić się w midseason. CW chce też zamówić półgodzinne komedie w ramach zmiany wizerunku stacji przez Marka Pedowitza. W tej chwili pod uwagę brane są dwie: remake brytyjskiego serialu "FM" o dwóch DJ-ach radiowych z Chrisem O’Dowdem w jednej z głównych ról, a także "Swordfighting" - o dwóch młodych parach.

6. Które piloty wciąż mają szansę na zamówienie? ABC, CBS, FOX, NBC i CW pozamawiały już nowe seriale, ale to nie znaczy, że wszystkie piloty są martwe. Deadline informuje, że wciąż pewne szanse na zamówienie ma prawniczy dramat "Guilty"- FOX zamówił tylko dwa dramaty na przyszły sezon. Magiczny serial "Gotham" wciąż ma szanse w ABC, a jeśli nie, to jego twórcy mają próbować zainteresować nim kablówki. Być może jeszcze raz zrobiony zostanie pilot komedii "Only Fools And Horses" - na razie zdecydowanie on nie wyszedł, ale szef stacji ABC, Paul Lee, lubi brytyjski oryginał i chciałby jeszcze coś z tego zrobić. Podobnie jest z "American Judy". Ponadto krążą listy seriali, które miałyby być sprzedane do innych stacji, niż te, które zamówiły piloty. Deadline podaje, że są tu komedie: "El Jefe", "Super Fun Night" i "Oh Fk, It’s You".

REKLAMA