Ryan Phillippe i Katheryn Winnick w teaserach "Big Sky" – nowego serialu twórcy "Wielkich kłamstewek"

"Big Sky" (Fot. ABC)

David E. Kelley będzie miał tej jesieni nie jeden, a dwa seriale. Do "The Undoing" dołączy "Big Sky", kryminał w świetnej obsadzie, którego akcja dzieje się w Montanie.

17 listopada w telewizji ABC (na razie nie wiadomo, kto i kiedy pokaże serial w Polsce) wystartuje "Big Sky", procedural kryminalny, którego twórcą jest David E. Kelley ("Wielkie kłamstewka", "The Undoing"). Serial oparty jest na książkach C.J. Boxa.

Big Sky – nowy serial twórcy Wielkich kłamstewek

Kylie Bunbury ("Pitch") i Ryan Phillippe ("Strzelec") zagrają duet prywatnych detektywów, którzy razem szukają dwóch sióstr porwanych przez kierowcę ciężarówki w okolicach autostrady w Montanie. Szybko się okazuje, że sprawa jest znacznie większa, niż się wydawało, bo to nie są jedyne dziewczyny zaginęły.

Rozpoczyna się wyścig z czasem, jako że zagrożone jest życie kolejnych kobiet. Grany przez Phillippe'a det. Hoyt w pewnym momencie mówi w jednym z teaserów, że zaginęło 12 kobiet w promieniu 100 mil.

Katheryn Winnick ("Wikingowie") wcieli się w byłą policjantkę i przy okazji też byłą żonę det. Hoyta, która będzie pomagać w śledztwie. Jade Pettyjohn ("Małe ogniska") zagra młodą dziewczynę, które zostaje porwana razem z siostrą zagra. John Carroll Lynch ("American Horror Story") pojawi się z kolei w roli policjanta drogówki.

Premiera serialu Big Sky 17 listopada w USA

REKLAMA