A jednak! Będzie 2. sezon serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku". Co jeszcze produkuje polski Canal+?

"Kruk" (Fot. Canal+)

Canal+ ogłosił, że "Kruk. Szepty słychać po zmroku" jednak powróci z 2. sezonem i to szybciej, niż mogliśmy się spodziewać. Oprócz tego trwają zdjęcia do kolejnego polskiego serialu kryminalnego.

Skoro tak mówi Szeptucha, to to musi być prawda: "Kruk. Szepty słychać po zmroku" powróci na nasze ekrany po trzech latach od finału 1. sezonu. Canal+ ogłosił, że produkcja 2. sezonu serialu już startuje.

Canal+ zapowiada serial Klangor i 2. sezon Kruka

Nową odsłonę historii inspektora Adama Kruka tworzy ten sam duet, który odpowiadał za poprzednią serię: scenarzysta Jakub Korolczuk i reżyser Maciej Pieprzyca. Żadnych spoilerów na razie nie znamy, ale wiemy, że zdjęcia zakończą się w połowie lutego 2021 roku i będą powstawać przede wszystkim na Podlasiu. W roli głównej powróci Michał Żurawski.

– Dla nas było tylko kwestią czasu, kiedy [Adam Kruk] powróci na ekrany. Zależało nam, żeby mroczną fabułę drugiego sezonu realizować z tym samym zespołem twórców. To się szczęśliwie udało i dlatego jesteśmy pewni, że kolejna odsłona "Kruka" będzie znakomitym rozwinięciem pierwszej serii. Scenariuszowo, aktorsko i realizacyjnie – napisała w oświadczeniu dla mediów Małgorzata Seck z Canal+.

Drugi polski projekt Canal+, który będzie w produkcji tej jesieni, to "Klangor", serial kryminalny w świetnej obsadzie. Prace nad nim ruszyły na początku roku, ale zostały przerwane w związku z pandemią koronawirusa. Obsada, w której znajdują się m.in. Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Aleksandra Popławska, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Czerwińska i Maciej Musiał, wróci na plan w październiku. Reżyseruje Łukasz Kośmicki ("Dom zły", "Ukryta gra").

Klangor serial Canal+

REKLAMA