Szok, skandal i Nicole Kidman w zwiastunie "Od nowa" – miniserialu HBO od twórcy "Wielkich kłamstewek"

"Od nowa" (Fot. HBO)

Morderstwo, publiczny skandal i kobieta, której życie się rozpada. Oto "Od nowa", serial ekipy "Wielkich kłamstewek" z Nicole Kidman w roli zdradzonej żony i Hugh Grantem jako paskudnym mężem.

HBO wypuściło pełny zwiastun serialu "Od nowa", ujawniając, co takiego spowodowało, że całe życie Grace Fraser (Nicole Kidman) się posypało. Lawina zdarzeń zacznie się od morderstwa jednej z koleżanek postaci Kidman, która zostaje "zatłuczona na śmierć". Co z tym ma wspólnego mąż Grace? Tego dokładnie nie wiemy, ale wiemy, że szokowi towarzyszy bardzo publiczny skandal małżeński.

Od nowa – Nicole Kidman w zwiastunie serialu HBO

6-odcinkowy miniserial HBO, który stworzył David E. Kelley ("Wielkie kłamstewka"), jest oparty na książce "Nie chciałaś wiedzieć" Jean Hanff Korelitz. Nicole Kidman gra terapeutkę, która wraz z mężem Jonathanem (Hugh Grant) prowadziła dokładnie takie życie, jakiego chciała. Wszystko zmienia się dosłownie na przestrzeni jednej nocy, po tym jak życiem Grace wstrząsa seria tragedii: śmierć, zniknięcie męża i cały szereg strasznych odkryć na temat mężczyzny, którego myślała, że znała.

Pozostawiona w obliczu rozprzestrzeniającej się i bardzo publicznej katastrofy, a do tego przerażona tym, jak bardzo nie słuchała swoich własnych rad, Grace musi wszystko zmienić i stworzyć nowe życie dla swojego dziecka (Noah Jupe) i rodziny.

"Od nowa" zostało napisane przez Kelleya i wyreżyserowane przez Susanne Bier ("Nocny recepcjonista"). W obsadzie znajdują się także Edgar Ramirez ("American Crime Story") jako detektyw Joe Mendoza, Ismael Cruz Cordova ("Stacja Berlin") jako Fernando Alves, Matilda De Angelis jako Elena Alves, Lily Rabe ("American Horror Story") jako Sylvia Steinetz, Noma Dumezweni ("Black Earth Rising") jako Haley Fitzgerald i Sofie Gråbøl ("Gentleman Jack") jako Catherine Stamper.

Premiera serialu Od nowa 26 października w HBO

REKLAMA