Kręcenie scen miłosnych w czasie pandemii to koszmar. Ekipa "Riverdale" prezentuje wymowny filmik z planu

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Jak wygląda kręcenie scen miłosnych w czasie pandemii? Podczas gdy ekipa "Mody na sukces" całuje się namiętnie z manekinami, w "Riverdale" mają inny sposób. Wyjątkowo obrzydliwy.

Legenda głosi, że nowy reżim sanitarny obowiązujący na planach filmów i seriali zmusił producentów do zwiększenia budżetu o 10%. Z kolei KJ Apa pokazuje, na co dokładnie poszły te fundusze w przypadku "Riverdale".

Riverdale – sceny miłosne w czasach pandemii

Aktor, którego znacie z roli Archiego Andrewsa, opublikował na swoim Instagramie nagranie, które obrazuje, co znaczy praca w czasach pandemii. A dokładniej jakim czynnościom prewencyjnym musiał się poddawać z Camilą Mendes przed nakręceniem sceny pocałunku.

– Naszą nową normalnością jest płukanie ust przed każdą sceną pocałunku – napisał.

A w komentarzach nie brakuje odzewu od kolegów z planu. Lili Reinhart napisała: "To g***o pali!", z kolei Skeet Ulrich pozwolił sobie na mocniejszy żarcik: "Wypluwaj, nie połykaj".

Jak to wygląda na planach innych seriali? Legendarne są już sceny z "Mody na sukces", w których wyraźnie widać, że aktorzy namiętnie całują się z manekinami.

Z kolei Dan Fogelman, showrunner "This Is Us", wrzucił na Twittera mały żarcik. Mandy Moore i Milo Ventimiglia pokazują, jak będą wyglądać sceny seksu w czasach pandemii. I to pewnie nie tylko w telewizji ogólnodostępnej.

Riverdale dostępne jest na Netfliksie