Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Emily w Paryżu", "Fargo", "Monsterland" i inne premiery

"Fargo" (Fot. FX)

Przed nami tydzień z przyzwoitą liczbą serialowych premier, problem w tym, że te najważniejsze ominą Polskę. Ale na pewno zobaczymy "Emily w Paryżu" od twórcy "Seksu w wielkim mieście".

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że większość seriali da się oglądać w Polsce od razu po światowej premierze, niestety, ten tydzień cofnie nas o dziesięć lat pod tym względem. W naszym kraju nie będzie mieć premiery ani 4. sezon "Fargo", ani głośny miniserial "The Comey Rule", ani "Monsterland", nowa antologia Hulu. Tylko na Netfliksie wszystko będzie jak należy, czyli w tym samym czasie co reszta świata obejrzymy zarówno "Emily w Paryżu", jak i nową serię "Carmen Sandiego".

The Comey Rule (nowość Showtime) – 27 września w USA

The Comey Rule" to 4-częściowy miniserial stacji Showtime z Jeffem Danielsem ("Newsroom") w roli byłego dyrektora FBI Jamesa Comeya. Oparty na wspomnieniach Comeya, "A Higher Loyalty", serial skupi się na kulisach jego burzliwej relacji z prezydentem Trumpem (Brendan Gleeson, "Mr. Mercedes"), który ostatecznie go odwołał. W obsadzie znajdują się także Holly Hunter jako była prokurator generalna Sally Yates, Michael Kelly jako były dyrektor FBI Andrew McCabe i Scoot McNairy jako były zastępca prokuratora generalnego Rod Rosenstein. Scenarzystą i reżyserem jest Billy Ray ("Kapitan Phillips").

Fargo (sezon 4) – 27 września w USA

"Fargo" powraca po raz czwarty, przynajmniej za oceanem. Akcja nowego sezonu dzieje się w latach 50. w Kansas City i skupia się na dwóch walczących ze sobą syndykatach kryminalnych – włoskim i afroamerykańskim. Aby scementować pokój, szefowie rodzin wymienili swoich najstarszych synów. W obsadzie znajdują się m.in. Chris Rock, Jack Huston, Jason Schwartzman, Ben Whishaw i Salvatore Esposito.

Monsterland (nowość Hulu) – 2 października w USA

"Monsterland" to serialowa antologia platformy Hulu oparta na opowiadaniach z serii "North American Lake Monsters" Nathana Ballingruda. To historie o tym, jak ludzie przekraczają cienką granicę między człowiekiem a potworem, próbując desperacko naprawić swoje życie. W obsadzie znajdują się m.in. Kaitlyn Dever, Nicole Beharie, Jonathan Tucker, Taylor Schilling, Hamish Linklater i Mike Colter.

Emily w Paryżu (nowość) – 2 października na Netfliksie

"Emily w Paryżu" to nowa komedia romantyczna Darrena Stara ("Seks w wielkim mieście", "Younger"). Lily Collins wciela się tytułową Emily, która przenosi się do Paryża po otrzymaniu propozycji pracy. Dziewczyna dostaje za zadanie wnieść amerykański punkt widzenia do francuskiej firmy marketingowej, czego efektem są liczne zderzenia kultur. Emily musi odnaleźć się w pracy i przyzwyczaić się do życia w obcym mieście, a przy okazji w jej życiu pojawiają się nowe przyjaźnie i miłości.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Simpsonowie (sezon 32) – premiera 27 września w USA

· Bless the Harts (sezon 2) – premiera 27 września w USA

· Bob's Burgers (sezon 11) – premiera 27 września w USA

· Family Guy (sezon 19) – premiera 27 września w USA

· South Park (The Pandemic Special) – premiera 30 września w USA, zwiastun tutaj

· Carmen Sandiego (sezon 3) – premiera 1 października na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Wojownik (sezon 2) – premiera 3 października na HBO GO, zwiastun tutaj

· Trygonometria (nowość BBC) – premiera 3 października na HBO GO

REKLAMA