Kiedy 4. sezon "Fargo" będzie dostępny w Polsce? Pożegnajcie się z nadzieją na szybką premierę na HBO

"Fargo" (Fot. FX)

Chris Rock kontra Jason Schwartzman, oszałamiające kostiumy i klimat Ameryki lat 50. Świat właśnie zaczął oglądać 4. sezon "Fargo", a co z Polską? Kiedy premiera na HBO GO?

4. sezon "Fargo" właśnie ruszył za oceanem, a w Polsce nie ma ani słowa o bliskiej premierze. Serial, który pokazywał na bieżąco nieobecny już w naszym kraju Showmax, przejęło HBO GO, gdzie możecie zobaczyć trzy dotychczasowe sezony. Co z sezonem 4? Jak bardzo opóźni się jego polska premiera?

Fargo sezon 4 – kiedy premiera na HBO GO?

Niestety, bardziej niż sądziliśmy. Oficjalnej informacji prasowej na temat "Fargo" w tym momencie w ogóle nie ma, jest za to komentarz na Instagramie. "Jeszcze nie mamy dokładnej daty premiery, ale będzie to przyszły rok" – brzmi odpowiedź HBO Polska na pytanie jednego z użytkowników o 4. sezon "Fargo".

fargo hbo go sezon 4 kiedy

Akcja 4. sezonu "Fargo" rozpoczyna się 1950 roku. W Kansas City w stanie Missouri dwa syndykaty kryminalne – włoski i afroamerykański – osiągnęły niełatwy pokój. Razem kontrolują alternatywną gospodarkę – tę opierającą się na wyzysku, łapówkach i narkotykach. Aby scementować pokój, szefowie rodzin wymienili swoich najstarszych synów. Pokój nie jest łatwy, ale przynosi zyski. A potem jeden z bossów idzie do szpitala na rutynową operację i umiera. I wszystko się zmienia.

Chris Rock gra Loya Cannona, głowę jednej z rodzin mafijnych. W obsadzie znajdują się także Jack Huston, Jason Schwartzman, Ben Whishaw, Jessie Buckley, Salvatore Esposito, Andrew Bird , Jeremie Harris, Gaetano Brun, Anji White, Francesco Acquaroli, E'myri Crutchfield i Amber Midthunder.

Trzy dotychczasowe sezony Fargo są na HBO GO

REKLAMA