Hugh Laurie jako polityczny skandalista w zwiastunie "Na poboczu" – miniserialu BBC od twórcy "Collateral"

"Na poboczu" (Fot. BBC)

Był już lekarzem i kapitanem statku kosmicznego, a teraz (znów) zostanie politykiem. Zobaczcie zapowiedź serialu "Na poboczu", w którym Hugh Laurie zagra bohatera politycznego skandalu.

19 października w serwisie HBO GO zadebiutuje "Na poboczu", składający się z czterech odcinków polityczny thriller Davida Hare'a ("Collateral") o tematyce, która (niestety dla nas) wydaje się być bardzo na czasie.

Na poboczu – zwiastun serialu BBC z Hugh Lauriem

Hugh Laurie wciela się w Petera Laurence'a, charyzmatycznego polityka Partii Konserwatywnej, którego prywatne i publiczne życie zaczyna się rozpadać za sprawą jego wrogów. Podczas gdy na jaw wychodzą kolejne rewelacje, Laurence nie zadręcza się wyrzutami sumienia czy poczuciem winy, balansując między chwałą a katastrofą i po prostu dalej robiąc swoje. Wydarzenia pokazują jednak, jak trudno jest zostawić za sobą przeszłość – zarówno w przypadku kraju, jak i jednostki.

Helen McCrory ("Peaky Blinders") gra premier Wielkiej Brytanii. W obsadzie znajdują się także Shalom Brune-Franklin ("Cursed"), Sidse Babett Knudsen ("Borgen"), Saskia Reeves ("The Child in Time"), Sarah Greene ("Normal People"), Patricia Hodge ("Miranda"), Pip Torrens ("Poldark"), Millie Brady ("The Last Kingdom") i Danny Ashok ("Capital").

Premiera Na poboczu 19 października w HBO GO

REKLAMA