Zakazany związek i jego konsekwencje w zwiastunie "A Teacher" – serialu o romansie nauczycielki z uczniem

"A Teacher" (Fot. FX)

0

Kate Mara została nową panią Robinson. Zobaczcie nowy zwiastun miniserialu "A Teacher", w którym zobaczymy romans nauczycielki z uczniem oraz jego daleko idące skutki.

Tej jesieni do telewizji powróci Kate Mara. Aktorkę znaną m.in. z "House of Cards" i "Pose" zobaczymy w głównej roli w 10-odcinkowym serialu telewizji FX "A Teacher".

A Teacher – zwiastun serialu o zakazanym romansie

Serial, będący nową wersją filmu pod tym samym tytułem z 2013 roku (w Polsce – "Nauczycielka"), opowie historię skomplikowanego romansu pomiędzy Claire Wilson (Kate Mara), nauczycielką ze szkoły średniej w Teksasie, która tkwi w nieszczęśliwym małżeństwie, i Erikiem Walkerem (Nick Robinson, "Love, Simon"), jej uczniem, który chodzi do klasy maturalnej i jest kapitanem drużyny piłki nożnej.

Historia nie ma prawa skończyć się szczęśliwie, zwłaszcza że w świetle teksańskiego prawa taki związek jest nielegalny, nawet jeśli Eric jest już dorosły. "Trwałe szkody, które pozostawi po sobie zakazany romans, staną się niemożliwe do zignorowania przez nich, ich przyjaciół i rodziny" – czytamy w oficjalnym opisie serialu.

W obsadzie "A Teacher" znajdują się także Ashley Zukerman ("Sukcesja") jako mąż Claire, Matt; Adam David Thompson ("The Sinner") jako jej dawno niewidziany brat, Nate; Marielle Scott ("Ty") jako inna nauczycielka, Kathryn; Rya Ingrid Kihlstedt ("Charmed") jako matka Erica, Sandy; a także Shane Harper ("Hightown") i Dylan Schmid ("Snowpiercer") jako najlepsi kumple Erica, Logan i Josh.

Reżyserką i scenarzystką "A Teacher" jest Hannah Fidell, autorka filmowego oryginału. Serial składa się z 10 odcinków. Na razie nie wiadomo, kiedy i na jakiej platformie obejrzymy go w Polsce.

Premiera serialu A Teacher w USA 10 listopada

REKLAMA