Disney+ pokazał plakaty z 2. sezonu "The Mandalorian". A na nich czwórka postaci, w tym słodziak Baby Yoda

"The Mandalorian" (Fot. Disney+)

Zbliża się premiera 2. sezonu "The Mandalorian", więc pora na kolejne materiały promocyjne. Nowe plakaty prezentują czwórkę postaci, w tym Mando i Dziecko zwane w internetach Baby Yodą.

30 października wraca z 2. sezonem "The Mandalorian", niestety wszędzie, tylko nie w Polsce. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy polizali cukierek przez papierek.

The Mandalorian sezon 2 – plakaty z bohaterami

Do tego właśnie celu mogą nam posłużyć plakaty promujące nowe odcinki, wypuszczone dzisiaj przez Disney+. Znajduje się na nich czwórka bohaterów: Mando aka Dyn Jarren (Pedro Pascal, a przynajmniej w to wierzymy), Dziecko aka Baby Yoda, Greef Karga (Carl Weathers) oraz Cara Dune (Gina Carano).

The Mandalorian sezon 2

The Mandalorian sezon 2

Kogo na plakatach nie ma? Nowych członków obsady i nowych postaci, których tożsamości Disney+ uparcie nie zdradza. Nieoficjalnie wiadomo, że Rosario Dawson wcieli się w Ahsokę Tano z "Wojen klonów", Temuera Morrison prawdopodobnie powróci do świata "Gwiezdnych wojen" jako Boba Fett, a Katee Sackhoff zagra znaną z seriali animowanych Bo-Katan Kryze. Timothy Olyphant ma z kolei pojawić się jako Cobb Vanth, zaś Michael Biehn będzie grać tajemniczego łowcę nagród.

Wśród reżyserów 2. sezonu "The Mandalorian" są Dave Filoni (reżyser pilota, "The Gunslinger"), Rick Famuyiwa (wcześniej "The Child" i "The Prisoner"), Bryce Dallas Howard (wcześniej "Sanctuary"), aktor Carl Weathers, showrunner serialu Jon Favreau, a także Robert Rodriguez ("Sin City") i Peyton Reed ("Ant-Man").

The Mandalorian sezon 2

The Mandalorian sezon 2

Jak zapowiadają Jon Favreau i Dave Filoni, że 2. sezon "The Mandalorian" z jednej strony będzie pełną rozmachu historią pokazującą więcej serialowego świata, a z drugiej ma skupiać się na osobistym wątku Dziecka i Mandalorianina. Ale będziemy też śledzić na przemian losy innych bohaterów, trochę jak w "Grze o tron". Głównym złoczyńcą będzie Gideon (Giancarlo Esposito). Prace nad 3. sezonem już się rozpoczęły, choć Disney+ oficjalnie nie ogłosił zamówienia.

Tymczasem w Polsce znów możemy oglądać filmowe "Gwiezdne wojny" w telewizji. W sobotę 17 października o godz. 17:00 na FOX Polska ruszy drugi maraton, na który złożą się trzy prequele: "Mroczne widmo", "Atak klonów" i "Zemsta Sithów".

2. sezon The Mandalorian startuje 30 października

REKLAMA