"Suburgatory": Spoilery na temat 2. sezonu

"Suburgatory" (Fot. ABC)

"Suburgatory" (Fot. ABC)

Sympatyczny serial "Suburgatory" dał radę w ramówce ABC i znów go zobaczymy jesienią. Co wydarzy się w 2. sezonie? Mamy garść spoilerów.

Finał 1. sezonu "Suburgatory" przyniósł kilka mocnych cliffhangerów, które czynią czekanie na 2. sezon jeszcze trudniejszym. Na szczęście twórczyni serialu, Emily Kapnek, zdradziła dziennikarzom trochę spoilerów.

Pomiędzy 1. a 2. sezonem "Suburgatory" będzie przeskok czasowy. Z serialu na dobre ma zniknąć Eden (Alicia Silverstone), poznamy za to matkę Tessy. Ma być ona w gruncie rzeczy podobna do córki - inteligentna i wygadana. Ale niestety nie będzie postacią, którą da się lubić. Twórczyni serialu mówi, że będzie ona niestałą, narcystyczną osobą, która nie potrafiła wyobrazić siebie w roli matki. Nie ma jednak planów zrobienia z niej czarnego charakteru, po tym, jak ją poznamy bliżej, zaczniemy ją trochę rozumieć.

Po to, żeby ją widywać, Tessa będzie jeździć do Nowego Jorku - i to w każdy weekend. Z kolei jej matka będzie czasem pojawiać się w Chatswin. George niestety będzie często zostawał sam w pustym domu, co skłoni go do zastanawiania się, czy decyzja o przeprowadzce na przedmieścia była słuszna. Na pewno w 2. sezonie da córce więcej swobody i zacznie myśleć o własnym szczęściu. Czy jest nadzieja dla George'a i Dallas? Nadzieja oczywiście jest zawsze, ale po wyjeździe Eden będzie ona większa niż kiedykolwiek.

Rozwijać się też będzie relacja Tessy z Ryanem - choć na razie nie wiemy w jakim kierunku. Ryan będzie miał własne problemy, związane z tym, że jego rodzice nie są jego rodzicami biologicznymi. Najpierw jednak Lisa będzie musiała mu powiedzieć prawdę, co nie będzie wcale takie proste.

Dallas będzie starała się naprawić swoje relacje z Dalią, co też łatwe nie będzie, bo Dalia nie jest zbyt otwartą osobą. Możliwe, że George pomoże Dallas dotrzeć do córki. George i Noah również będą musieli odbudować swoją relację. I ostatni spoiler - w serialu pojawi się Vera, była dziewczyna Alana, faceta pana Wolfe'a. Pojawi się oczywiście po to, by narobić zamieszania.

"Suburgatory" powróci z 2. sezonem na antenę telewizji ABC jesienią tego roku.

REKLAMA