"30 srebrników" – groza, przygoda i hiszpański ksiądz w zwiastunie serialu HBO. Kiedy premiera w Polsce?

"30 srebrników" (Fot. HBO)

0

HBO zaprasza do świata tajemnic, egzorcyzmów i starożytnych monet, o które ludzie są gotowi się pozabijać. Jest zwiastun i polska data premiery "30 srebrników", nowego serialu z Hiszpanii.

Jeśli lubicie hiszpańskie seriale, atmosferę grozy i tajemnice do rozplątywania, zapiszcie sobie datę 29 listopada. Tego właśnie tego dnia w HBO GO (od rana) i HBO3 (o godz. 22:00) zadebiutuje nowy serial "30 srebrników".

30 srebrników – zwiastun hiszpańskiego serialu

Serial opowiadać będzie o tragicznym życiu księdza Vergary (Eduard Fernández) – egzorcysty, boksera i byłego skazańca, który zostaje zesłany przez władze kościelne do położonej na odludziu hiszpańskiej wioski. Vergara chce zapomnieć i zostać zapomnianym, ale jego wrogowie szybko orientują się, gdzie można go znaleźć.

Kiedy w okolicy zaczynają dziać się dziwne rzeczy, burmistrz Paco (Miguel Ángel Silvestre) oraz dociekliwa lekarka weterynarii Elena (Megan Montaner) próbują dociec prawdy oraz znaczenia pewnej tajemniczej starożytnej srebrnej monety, która okazuje się mieć związek ze spiskiem zagrażającym porządkowi świata. Niedługo potem cała trójka zostaje uwikłana w spisek.

Serial "30 srebrników" wyreżyserował uznany hiszpański reżyser Álex de la Iglesia ("Hiszpański cyrk", "Życie to jest to"), który wraz ze swoim współpracownikiem Jorgem Guerricaechevarríą jest także współautorem scenariusza.

30 srebrników od 29 listopada w HBO GO i HBO 3