Katherine Heigl i Sarah Chalke jako przyjaciółki w zwiastunie "Firefly Lane" – nowego serialu Netfliksa

"Firefly Lane" (Fot. Netflix)

0

Czas na kolejną kobiecą przyjaźń na małym ekranie. Zobaczcie Katherine Heigl i Sarah Chalke w zwiastunie "Firefly Lane", netfliksowej adaptacji książki Kristin Hannah.

Do listy seriali, na które czekamy na Netfliksie, dopisujemy dziś "Firefly Lane", 10-odcinkową adaptację książki Kristin Hannah. Bohaterkami są Tully i Kate, dziewczynki mieszkające przy Firefly Lane, które zostają najlepszymi przyjaciółkami i przez 30 lat wspierają się w podróży wyboistą drogą życia.

Firefly Lane – zwiastun serialu Netfliksa

Katherine Heigl ("Chirurdzy") wcieli się w dorosłą Tully Hart, magnetyczną, ambitną i brawurową siłę natury, która zmaga się z traumą z dzieciństwa. Choć Tully teraz jest sławną i bogatą gospodynią talk show, wciąż potrzebuje swojej przyjaciółki Kate Mularkey (Sarah Chalke, "Jak poznałem waszą matkę").

W obsadzie "Firefly Lane" znajdują się także m.in. Ben Lawson ("Designated Survivor"), Yael Yurman ("Once Upon a Time"), Jon Ecker ("Queen of the South") i Brandon Jay McLaren ("Ransom"). Twórczynią jest Maggie Friedman ("Witches of East End"). Netflix na razie nie podał daty premiery serialu.