Ile lat ma główna bohaterka serialu "Emily w Paryżu"? Odpowiedź Lily Collins wprawiła widzów w konsternację

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

O Emily Cooper, bohaterce "Emily w Paryżu", wiemy wiele, ale serial nigdy nie zdradza jej wieku. Lily Collins udzieliła odpowiedzi na pytanie widzów – a widzowie nie chcą w to uwierzyć.

"Emily w Paryżu", nowa serialowa komedia romantyczna Darrena Stara ("Seks w wielkim mieście"), zrobiła błyskawiczną karierę na Netfliksie. I to mimo że wiele osób krytykuje serial o młodej specjalistce od marketingu z Chicago, która przeprowadza się do Paryża. Powody? Za dużo lukru, krzywdzące dla Francuzów stereotypy, banalne wpisy Emily na Instagramie, które rzekomo stają się wielkim hitem, i ogólne oderwanie od rzeczywistości (które w naszych smutnych okolicznościach pandemicznych może być też plusem).

Emily w Paryżu – ile lat ma główna bohaterka?

W rozmowie z British Vogue grająca tytułową rolę Lily Collins odpowiada na kilka palących pytań. W tym to o wiek Emily, która robi dość szybko karierę w branży marketingowej po obu stronach oceanu, a po powrocie z Paryża ma obiecane stanowisko Senior Brand Manager w swojej dawnej agencji w USA.

– Nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek została podana konkretna liczba, jeśli chodzi o jej wiek, ale myślę, że ona jest zaraz po studiach. Może jest to jej pierwszy rok po ukończeniu studiów. Chcę powiedzieć, że ma jakieś 22 lata – mówi Collins.

Emily w Paryżu ile lat ma główna bohaterka

A w kolejnym zdaniu przyznaje, że jej bohaterka radzi sobie bardzo dobrze w pracy i ma już całkiem duże doświadczenie.

– Miała wystarczająco dużo doświadczenia w swojej firmie w Chicago, żeby zyskać szacunek szefowej. Jest inteligentna i naprawdę pomysłowa – a to nie jest pierwszy raz, kiedy robi to, co robi. Uczyła się tego w szkole, pokończyła staże. Jednak nie podróżowała w czasie studiów. Była bardzo, bardzo skupiona na swoich pracach w Midweście i nie sądzę, żeby kiedykolwiek była za granicą – tłumaczy aktorka.

Brzmi to jak typowe doświadczenie zawodowe 22-latki z branży marketingowej? Nawet biorąc pod uwagę, że Amerykanie kończą studia wcześniej niż Polacy – nie brzmi. Serwis E! Online cytuje tweety oburzonych widzów, którzy wiedzą, ile trzeba pracować po studiach, żeby dojść do tego wszystkiego, co ma serialowa Emily.

W prawdziwym świecie Emily Cooper zbliżałaby się do trzydziestki. W kolorowym świecie "Emily w Paryżu" marzenia spełniają się dużo, dużo szybciej.

Serial Emily w Paryżu jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA