Zmiana rzuci wyzwanie tradycji w 4. serii "The Crown". Netflix wypuścił stylowe plakaty z bohaterami serialu

"The Crown" (Fot. Netflix)

Olivia Colman jako królowa Elżbieta, Emma Corrin jako młoda Diana i Gillian Anderson w roli Margaret Thatcher – to kobiece trio ma rządzić w 4. sezonie "The Crown". Zobaczcie plakaty.

Niecały miesiąc został do jednej z najbardziej oczekiwanych premier tej jesieni, czyli 4. sezonu "The Crown". Netflix wypuścił na Twitterze serię stylowych plakatów.

The Crown sezon 4 – plakaty z bohaterami serialu

Znajdziecie na nich zarówno znajome twarze, jak i osoby debiutujące w tej znakomitej obsadzie, czyli Gillian Anderson i Emmę Corrin. "Zmiana rzuci wyzwanie tradycji" – głosi hasło na plakacie z trójką kobiet, które będą rządzić w tym sezonie, czyli Margaret Thatcher, księżną Dianą i królową Elżbietą.

the crown sezon 4

the crown sezon 4

the crown sezon 4

the crown sezon 4

4. sezon "The Crown" rozpocznie się od wydarzeń z końcówki lat 70. Królowa Elżbieta II próbuje zapewnić gwarancję sukcesji tronu, szukając odpowiedniej żony dla 30-letniego księcia Karola (Josh O'Connor). Napięciu ulegają relacje królowej z Margaret Thatcher, pierwszą kobietą na stanowisku premiera Wielkiej Brytanii, której kontrowersyjna polityka zaczyna mieć wpływ na brytyjskie społeczeństwo.

Sytuacja pogarsza się, gdy Thatcher prowadzi kraj wprost na wojnę o Falklandy skutkującą niezadowoleniem w całej Wspólnocie Narodów. Pomimo tego, że bajkowy romans Karola z młodą Lady Dianą Spencer wprowadza naród Wielkiej Brytanii w stan zauroczenia i łagodzi społeczne konflikty, za zamkniętymi drzwiami Pałacu Buckingham tworzą się nowe podziały.

4. sezon The Crown od 15 listopada na Netfliksie

the crown sezon 4

the crown sezon 4

the crown sezon 4

the crown sezon 4

REKLAMA