Kaley Cuoco budzi się obok zwłok Daaria z "Gry o tron" w zwiastunie "The Flight Attendant" – serialu HBO Max

"The Flight Attendant" (Fot. HBO)

Co robisz, kiedy budzisz się w pokoju hotelowym, a w twoim łóżku leży martwy Daario Naharis? Taki właśnie problem ma bohaterka "The Fight Attendant" grana przez Kaley Cuoco.

Tej jesieni nie zobaczymy wielu planowanych wcześniej tytułów, ale zobaczymy Kaley Cuoco zaliczającą pobudkę rodem z koszmaru. HBO Max wypuściło zwiastun serialu "The Flight Attendant" z gwiazdą "Teorii wielkiego podrywu" w roli głównej.

The Flight Attendant – trailer serialu z Kaley Cuoco

Serialowy thriller to ekranizacja książki Chrisa Bohjaliana pod tym samym tytułem. Zobaczymy w nim, jak grana przez Cuoco stewardessa o imieniu Cassandra budzi się w pokoju hotelowym w Bangkoku z kacem i martwym ciałem obok. Dziewczyna nie mówi o niczym policji i zaczyna podejrzewać, że może być morderczynią.

Zwłoki, to znaczy przystojnego pasażera, z którym Cass poszła do łóżka, gra Michiel Huisman ("Gra o tron", "Nawiedzony dom na wzgórzu"). W obsadzie "The Flight Attendant" znajdują się też Zosia Mamet ("Dziewczyny") jako najbliższa przyjaciółka Cassandry, T.R. Knight ("Chirurdzy") jako jej brat oraz Colin Woodell ("The Originals"), Michelle Gomez ("Chilling Adventures of Sabrina"), Rosie Perez ("Rise") i inni. Serial produkuje Kaley Cuoco do spółki m.in. z Gregiem Berlantim ("Ty").

The Flight Attendant – kiedy premiera serialu?

Składająca się z trzech odcinków amerykańska premiera "The Flight Attendant" planowana jest na 26 listopada. Potem HBO Max będzie pokazywać po dwa odcinki tygodniowo (3 grudnia i 10 grudnia), a składająca się z ośmiu odcinków całość zostanie zakończona finałem, który zostanie wyemitowany 17 grudnia.

Na razie nie ma informacji o tym, czy w Polsce będziemy mogli oglądać serial na bieżąco, ale przykład dwóch poprzednich produkcji HBO Max – "Love Life" i "Wychowanych przez wilki" – sugeruje, że tak właśnie będzie.

REKLAMA