Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Od nowa", "The Mandalorian", "Suburra" i inne premiery

"The Mandalorian" (Fot. Disney)

Przed nami tydzień, w którym najważniejsza premiera serialowa – "The Mandalorian" – ominie Polskę. A poza tym m.in. "Od nowa" na HBO, "Suburra" na Netfliksie i "Truth Seekers" na Amazonie.

Nowy tydzień w serialach zacznie się powrotu Nicole Kidman do HBO w miniserialu "Od nowa", którego twórcą jest showrunner "Wielkich kłamstewek". Co poza tym? "Suburra" na Netfliksie i "Truth Seekers" na Amazonie, a poza Polską powroty "The Mandalorian" i "This Is Us".

Od nowa (nowość) – 26 października na HBO

"Od nowa" to miniserial HBO stworzony przez Davida E. Kelleya ("Wielkie kłamstewka"). Nicole Kidman gra terapeutkę, która wraz z mężem (Hugh Grant) prowadziła dokładnie takie życie, jakiego chciała. Wszystko zmienia się dosłownie na przestrzeni jednej nocy, po tym jak życiem bohaterki wstrząsa seria tragedii: śmierć, zniknięcie męża i cały szereg strasznych odkryć na temat mężczyzny, którego myślała, że znała. Pozostawiona w obliczu bardzo publicznej katastrofy, kobieta musi wszystko zmienić i stworzyć nowe życie dla swojego dziecka i rodziny.

Suburra (sezon 3) – 30 października na Netfliksie

"Suburra" powraca z trzecim i zarazem finałowym sezonie. Walka o Rzym staje się jeszcze bardziej zacięta i bezwzględna. Na horyzoncie pojawia się nowa kusząca możliwość nielegalnego handlu – obietnica dużych pieniędzy i władzy. Ktokolwiek zwycięży w tej rozgrywce, będzie rządził stolicą. Jednak wszystko, również tron Rzymu, ma swoją cenę. Tym razem będzie ona bardzo wysoka.

The Mandalorian (sezon 2) – 30 października w USA

"The Mandalorian" tymczasem wraca z 2. sezonem, niestety tylko w tych krajach, gdzie dostępny jest Disney+. Zgodnie z zapowiedziami twórców, nowe odcinki będą z jednej strony pełną rozmachu historią pokazującą więcej serialowego świata, a z drugiej skupią się na wątku Dziecka i Mandalorianina. Ale będziemy też śledzić na przemian losy innych bohaterów, trochę jak w "Grze o tron". Głównym złoczyńcą będzie Gideon (Giancarlo Esposito). Do obsady mają dołączyć Rosario Dawson, Temuera Morrison, Katee Sackhoff, Timothy Olyphant i Michael Biehn.

Truth Seekers (nowość) – 30 października na Prime Video

Truth Seekers" to nowy serial Amazon Prime Video. Komediowa produkcja opowie o grupce badaczy zjawisk paranormalnych, którzy ścigają duchy w Wielkiej Brytanii i dokumentują to na swoim kanale w internecie. W obsadzie m.in. Simon Pegg, Nick Frost, Samson Kayo, Susan Wokoma, Malcolm McDowell i Emma D'Arcy.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· This Is Us (sezon 5) – premiera 27 października w USA, zwiastun tutaj

· American Housewife (sezon 5) – premiera 28 października w USA

· Superstore (sezon 6) – premiera 29 października w USA, zwiastun tutaj

REKLAMA