W 4. serii "The Crown" będzie niezręczne spotkanie księżnej Diany i Camilli Parker-Bowles. Mamy zdjęcia!

"The Crown" (Fot. Netflix)

Księżna Diana i Camilla Parker-Bowles miały okazję poznać się w latach 80. Ich spotkanie zobaczymy w 4. sezonie "The Crown" i będzie to dość żenujący moment dla obu stron.

Już wkrótce 4. sezon "The Crown", a w nim wątek, na który czekaliśmy od dawna: księżna Diana, książę Karol i ich tylko z pozoru bajkowy romans, w którym zawsze było miejsce dla Camilli Parker-Bowles.

The Crown sezon 4 – konfrontacja Diany z Camillą

Wiadomo, że księżna Diana i Camilla poznały się osobiście w latach 80. i miały okazję przynajmniej kilka razy się spotkać. Parker-Bowles była obecna na ślubie Karola z Dianą w 1981 roku, są też ich wspólne zdjęcia na torze wyścigowym. Księżna Diana przyznała też w wywiadach, że doszło między nimi do konfrontacji.

Ich relacja nie zostanie pominięta w 4. sezonie "The Crown", który pokaże bardzo niezręczną scenę z udziałem obu pań. Scenę opisuje magazyn "Town & Country", który rozmawiał z Emmą Corrin, Joshem O'Connorem i Emerald Fennell, czyli odtwórcami ról młodej Diany, Karola i Camilli. Obie kobiety księcia Karola mają spotkać się w restauracji, gdzie dojdzie do małej konfrontacji.

The Crown sezon 4 Diana Camilla

The Crown sezon 4 Diana Camilla

"Kochanie, ty naprawdę nic nie wiesz, co?" – ma zapytać Camilla podczas wspólnego lunchu. Jeszcze ciekawiej zrobi się, kiedy przyjdzie rachunek i Diana zaproponuje, żeby go podzielić. Na co Camilla wbije jej kolejną szpilę: "Dobry pomysł, jestem za dzieleniem się". Nie wiadomo, kto z aktorów opowiedział dziennikarzom tę scenę, ale wiemy, że do spotkania na pewno dojdzie. Dowód stanowią oficjalne zdjęcia Diany i Camilli z 4. sezonu "The Crown", które możecie zobaczyć powyżej.

Wcześniej Emma Corrin opowiadała o kulisach przymierzania sukni ślubnej Diany i krytykowała styl ubierania swojej bohaterki, oczywiście w czasach, kiedy ta jeszcze nie była częścią rodziny królewskiej.

4. sezon The Crown od 15 listopada na Netfliksie

REKLAMA