Listopad w telewizji HBO – lista premier seriali i filmów. "Branża", 2. sezon "Mrocznych materii" i inne nowości

"Mroczne materie" (Fot. BBC)

W październiku w HBO zobaczymy 2. sezon "Mrocznych materii" i nowy serial "Branża". Jeszcze ciekawiej będzie na froncie filmowym, bo stacja pokaże "Jokera" z Joaquinem Phoenixem.

Na listę premier HBO GO tradycyjnie czekamy do końca miesiąca, a tymczasem mamy dla was ramówkę telewizji HBO na listopad. Jeśli chodzi o seriale, tym razem będą głównie kontynuacje, w tym "Od nowa", "Patria", "Miasto niedźwiedzia" czy "Tacy właśnie jesteśmy". Nowości to "Branża", 2. sezon "Mrocznych materii", rumuńska komedia "Trefny szmal" i "Na poboczu", które już wystartowało na HBO GO. Wśród premier filmowych znajdują się "Cóż za piękny dzień" i "Joker".

Seriale w telewizji HBO – premiery listopada

Branża – serial o grupce młodych ludzi, którzy rywalizują o kilka etatów w międzynarodowym banku z siedzibą w Londynie. Wszyscy mają wielkie ambicje, chcą podbijać świat, wikłają się w przelotne romanse i nie stronią od narkotyków. W serialu pojawią się takie tematy, jak płeć, rasa, podziały klasowe i przywileje w środowisku pracy. W obsadzie znajdują się Myha'la Herrold ("The Tattooed Heart"), Marisa Abela ("Cobra"), Harry Lawtey ("City of Tiny Lights"), David Jonsson ("Deep State: Tajny układ") i Nabhaan Rizwan ("Mogul Mowgli"). Twórcami są debiutanci Mickey Down i Konrad Kay, a wśród reżyserów jest Lena Dunham.

Na poboczu – miniserial BBC o bardzo publicznym skandalu politycznym i jego reperkusjach. Hugh Laurie wciela się w Petera Laurence'a, charyzmatycznego polityka Partii Konserwatywnej, którego życie zaczyna się rozpadać za sprawą jego wrogów. Podczas gdy na jaw wychodzą kolejne rewelacje, Laurence nie zadręcza się wyrzutami sumienia czy poczuciem winy, balansując między chwałą a katastrofą i po prostu dalej robiąc swoje. Wydarzenia pokazują jednak, jak trudno jest zostawić za sobą przeszłość – zarówno w przypadku kraju, jak i jednostki.

Mroczne materie, sezon 2 – brytyjski hit BBC powraca z nowymi odcinkami. Fabuła opierać się będzie na książce "Magiczny nóż", drugiej części trylogii Philipa Pullmana, w której Lyra dociera do Cittagazze. Na ekranie spotkają Andrew Scott i Phoebe Waller-Bridge, czyli duet z 2. serii "Fleabag". Scott dołączył do obsady w roli Johna Parry'ego, a twórczyni "Fleabag" wcieli się w jego dajmona, rybołowa o imieniu Sayan. W nowych rolach pojawią się też Terence Stamp (filmy o Supermanie), Jade Anouka ("Turn Up Charlie") i Simone Kirby ("Peaky Blinders").

Telewizja HBO – filmy i seriale w listopadzie 2020

· Jak Boss (Like A Boss) – premiera 1 listopada w HBO

· Habla Now: Latynosi mają głos (Habla Now) – premiera 5 listopada w HBO

· Crittersi atakują (Critters Attack!) – premiera 6 listopada w HBO

· Nocne życie (Nightlife) – premiera 7 listopada w HBO

· Sonic. Szybki jak błyskawica (Sonic The Hedgehog) – premiera 8 listopada w HBO

· Branża (Industry), odc. 1 – premiera 10 listopada, kolejne odcinki we wtorki w HBO

· Najlepsze przed nami (Le Meilleur Reste A Venir) – premiera 12 listopada w HBO

· Amerykańska dusza (The Soul of America) – premiera 12 listopada w HBO

· Joker – premiera 15 listopada w HBO

· Na poboczu (Roadkill), odc. 1 i 2 – premiera dwóch pierwszych odcinków 15 listopada, kolejne w następną niedzielę w HBO3

· Mroczne materie (His Dark Materials) sezon 2, odc. 1 – premiera pierwszego odcinka 17 listopada o 3:00 rano, powtórka tego samego dnia o 20:10, kolejne we wtorki w HBO

· Rozważna, romantyczna i śnieżne bałwany (Sense, Sensibility & Snowmen) – premiera 19 listopada w HBO

· Ojai w ogniu: Nasza opowieść (Burning Ojai: Our Fire Story) – premiera 19 listopada w HBO

· Cóż za piękny dzień (A Beautiful Day In The Neighborhood) – premiera 22 listopada w HBO

· Trefny szmal (Bani negri (pentru zile albe)), odc. 1 – premiera pierwszego odcinka 22 listopada, kolejne w niedziele w HBO3

· Nienawiść, którą dajesz (The Hate U Give) – premiera 26 listopada w HBO

· 537 głosów (537 Votes) – premiera 26 listopada w HBO

· Przypływ wiary (Breakthrough) – premiera 28 listopada w HBO

· W domu innego (The Aftermath) – premiera 28 listopada w HBO

REKLAMA