Tak, to Nicole Kidman śpiewa w czołówce "Od nowa". Posłuchajcie "Dream a Little Dream of Me" raz jeszcze

"Od nowa" (Fot. HBO)

Nicole Kidman przypomniała, że ma świetny głos, wykonując "Dream a Little Dream of Me" w czołówce serialu "Od nowa". A HBO wrzuciło ją na YouTube, żebyśmy słuchali w nieskończoność.

Wczoraj na HBO wystartowało "Od nowa", nowy miniserial Davida E. Kelleya ("Wielkie kłamstewka") z Nicole Kidman i Hugh Grantem w rolach małżonków z Nowego Jorku, których perfekcyjne życie za chwilę się posypie (nasza recenzja tutaj).

Od nowa – Nicole Kidman śpiewa w czołówce

Jak prawie wszystkie produkcje HBO, serial zawiera długą czołówkę. Możecie w niej zobaczyć młodszą wersję Grace, czyli postaci Kidman, w czasach, kiedy wszystko wydawało się proste i niewinne. Słodkim obrazkom z dzieciństwa towarzyszy prawdziwie marzycielskie wykonanie "Dream a Little Dream of Me", utworu po raz pierwszy nagranego w 1931 roku przez Ozziego Nelsona, ale bardziej znanego z wersji Elli Fitzgerald i Louisa Armstronga, a później The Mamas & The Papas.

Jeżeli wydawało wam się, że głos, który słyszycie, należy do Nicole Kidman, to macie rację. HBO potwierdziło podejrzenia fanów i pochwaliło się czołówką na YouTube.

To nie pierwszy raz, kiedy słyszymy, jak Nicole Kidman śpiewa. Jej najbardziej znany występ muzyczny to rola w "Moulin Rouge" z 2001 roku. Potem pojawiła się jeszcze w musicalu "Nine", a wkrótce zobaczymy ją w netfliksowej wersji "The Prom".

W składającym się z sześciu odcinków "Od nowa" Kidman gra terapeutkę, która wraz z mężem prowadziła dokładnie takie życie, jakiego chciała. Wszystko zmienia się na przestrzeni jednej nocy, po tym jak życiem bohaterki wstrząsa seria tragedii: śmierć, zniknięcie męża i cały szereg strasznych odkryć na temat mężczyzny, którego myślała, że znała. Pozostawiona w obliczu publicznej katastrofy, kobieta musi wszystko zmienić i stworzyć nowe życie dla swojego dziecka i rodziny. Miniserial HBO oparty jest na książce "Nie chciałaś wiedzieć" Jean Hanff Korelitz.

Nowe odcinki Od nowa w poniedziałki w HBO

REKLAMA