Netflix ogłasza 3. sezon "Narcos: Meksyk". O czym będą nowe odcinki i kto z obsady już nie wróci?

"Narcos: Meksyk" (Fot. Netflix)

Będzie 3. sezon "Narcos: Meksyk"! Netflix zapowiedział powrót serialu, jednocześnie ogłaszając zmiany przed i za kamerą. Reżyserować ma Wagner Moura, Pablo Escobar we własnej osobie.

Od premiery 2. sezonu "Narcos: Meksyk" minęło już prawie dziewięć miesięcy i aż do dziś nie było słychać nic o planach kontynuacji. Okazuje się jednak, że serialu o narkotykowych bossach nie spotkał ten sam los co "Mindhuntera".

Narcos: Meksyk – 3. sezon z nowym showrunnerem

Netflix ogłosił, że będzie 3. sezon, przy czym zmieni się showrunner. Stanowisko opuszcza Eric Newman, a przejmie je Carlo Bernard, współtwórca meksykańskiej odsłony "Narcos". Newman, który ma z Netfliksem umowę o dalszej współpracy, wydał oświadczenie następującej treści (via Deadline):

– Jestem wdzięczny za pięć lat za sterami "Narcos" i "Narcos: Meksyk" i niezmiernie dumny z tego, co ta niesamowita ekipa osiągnęła, jeśli chodzi o te seriale. Carlo Bernard jest pierwszą osobą, z którą w ogóle rozmawiałem o tym projekcie, ponad dziesięć lat temu, i bardzo się cieszę, że mogę pozostawić kierowanie 3. sezonem "Narcos: Meksyk" w jego kompetentnych rękach.

Z obsady poprzednich serii na nasze ekrany nie wróci już Diego Luna jako Félix Gallardo. Do ekipy powróci za to Wagner Moura, odtwórca roli Pabla Escobara z dwóch pierwszych sezonów "Narcos", jako reżyser dwóch odcinków.

Akcja 3. sezonu "Narcos: Meksyk" będzie dziać się w latach 90., kiedy zaczyna się globalizacja narkobiznesu. W nowych odcinkach zobaczymy wojnę, która wybucha po rozpadzie imperium Féliksa Gallardo. Z jednej strony dotychczasowe kartele, teraz już niepodległe, walczą o przetrwanie w czasach politycznych wstrząsów i eskalacji przemocy, a z drugiej rośnie nowe pokolenie meksykańskich królów.

W stałej obsadzie serialu powrócą Scoot McNairy, Jose Maria Yazpik, Alberto Ammann, Alfonso Dosal, Mayra Hermosillo, Matt Letscher, Manuel Masalva, Alejandro Edda i Gorka Lasaosa. Na razie nie znamy daty premiery 3. sezonu "Narcos: Meksyk".

Narcos: Meksyk jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA