Nilfgaardczycy w nowych zbrojach! Zobaczcie najnowsze zdjęcia z planu 2. sezonu "Wiedźmina"

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

O tym, że zbroje Nilfgaardczyków nie spodobały się widzom "Wiedźmina", było głośno zaraz po premierze serialu. Potem pojawiły się słuchy, że kostiumy zostaną zmienione. Na jakie?

Twórcy "Wiedźmina" obiecali wziąć uwagi widzów do serca. Lauren S. Hissrich, showrunnerka produkcji, zapewniała nawet, że będzie się uczyć na własnych błędach. Teraz, kiedy ekipa wróciła na plan, widać, że zmiany weszły w życie. Przynajmniej jeśli chodzi o znienawidzone przez widzów zbroje Nilfgaardczyków.

Wiedźmin – oto nowe zbroje Nilfgaardczyków

Serwis Redanian Intelligence opublikował zdjęcia z planu 2. sezonu serialowej adaptacji książek Andrzeja Sapkowskiego. Widzimy na nim Eamona Farrena, czyli Cahira. To, co rzuca się w oczy, to jego kostium. Nowa zbroja różni się od poprzedniej kolorem oraz kształtem napierśnika (całe zdjęcie pod linkiem).

Na fotografiach możecie zobaczyć także Fringillę graną przez Mimi Ndiweni. Showrunnerka serialu mówiła wcześniej, że w 2. sezonie wgłębimy się bardziej w historię tych dwóch postaci i odkryjemy, dlaczego Nilfgaard jest dla nich tak ważny.

Oba zdjęcia są nieoficjalne, oficjalny jest za to opis 2. sezonu "Wiedźmina": Przekonany, że Yennefer straciła życie w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, swojego domu z dzieciństwa, Kaer Morhen. Podczas gdy królowie, elfy, ludzie i demony z Kontynentu walczą o dominację poza jego murami, on musi strzec dziewczyny przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, którą ma w środku.

Zdjęcia do nowych odcinków zgodnie z planem mają zakończyć się w lutym 2021 roku. Potem rozpocznie się postprodukcja, która potrwa do lipca 2021. To oznacza, że gotowy sezon mamy szansę obejrzeć pod koniec lata lub na początku jesieni 2021, jeśli tylko nie będzie dalszych opóźnień spowodowanych pandemią COVID-19.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA