Wojna w Syrii w zwiastunie serialu "Ziemia niczyja". Polska premiera produkcji Hulu za kilka dni w HBO GO

"Ziemia niczyja" (Fot. Hulu)

Wojna domowa w Syrii, kurdyjskie bojowniczki i młody Francuz, który szuka zaginionej siostry. Oto "Ziemia niczyja", nowy serial Hulu, który jeszcze w tym tygodniu zobaczymy w HBO GO.

1 listopada w serwisie HBO GO zadebiutuje "Ziemia niczyja" ("No Man's Land"), składający się z ośmiu odcinków serial Hulu osadzony w syryjskiej rzeczywistości.

Ziemia niczyja – zwiastun serialu o wojnie w Syrii

"Ziemia niczyja" podąża w głąb syryjskiej wojny domowej śladami Antoine'a, młodego Francuza, szukającego swojej uznanej za zmarłą siostry. Rozwiązując krok po kroku jej tajemnicę, mężczyzna łączy siły z jednostką zagorzałych kurdyjskich bojowniczek, które są największym koszmarem ISIS, i przemierza z nimi terytoria okupowane przez wroga. Ścieżki Antoine'a przecinają się z poszukiwaczami przygód, anarchistami, szpiegami, ale też niewinnymi ofiarami wojny.

W serialu występują Félix Moati ("Liczę do trzech"), Mélanie Thierry ("Ból"), James Purefoy ("Rzym", "The Following"), a także Souheila Yacoub, Joe Ben Ayed, James Krishna Floyd, Dean Ridge, Julia Faure, François Caron i Céline Samie. Autorami scenariusza są Amit Cohen i Ron Lesham, z którymi współpracował w tym zakresie także Xabi Molia. Za reżyserię odpowiada Oded Ruskin ("Podwójna gra"). "Ziemia niczyja" jest koprodukcją Arte i Hulu.

Ziemia niczyja – kiedy premiera serialu w HBO?

"Ziemia niczyja" będzie mieć premierę HBO GO już 1 listopada. Tego dnia do serwisu dodany zostanie cały sezon produkcji. Emisja pierwszego odcinka na antenie HBO3 zaplanowana została na 3 grudnia na godz. 22:00.

REKLAMA