Dziewczyny z "Riverdale" wygrywają Halloween. Camila Mendes, Lili Reinhart i Madelaine Petsch jako Atomówki

"Riverdale" (Fot. CW)

Nawet w czasach pandemii Amerykanie nie rezygnują z przebrań na Halloween. W tym roku internet podbijają aktorki z "Riverdale" w przebraniu Atomówek, bohaterek kultowej kreskówki.

Telewizja CW szykuje aktorską wersję "Atomówek", w której główne bohaterki będą już dorosłe, a potencjalne kandydatki do głównych ról znalazły się same. Camila Mendes, Lili Reinhart i Madelaine Petsch zaskoczyły fanów halloweenowymi zdjęciami w przebraniu postaci z kultowej kreskówki.

Dziewczyny z serialu Riverdale jako Atomówki

To nie przypadek, bo odtwórczynie ról Veroniki, Betty i Cheryl z "Riverdale" były porównywane do Atomówek od dawna ze względu na wygląd i kolor włosów. "Wy prosiliście... my dostarczyłyśmy" – napisała Lili Reinhart na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

You asked... we delivered. Powerpuff Girls

Post udostępniony przez Lili Reinhart (@lilireinhart)

Wyświetl ten post na Instagramie.

powerpuff

Post udostępniony przez Madelaine Petsch (@madelame)

Wyświetl ten post na Instagramie.

about damn time

Post udostępniony przez camila mendes (@camimendes)

Camila Mendes, Lili Reinhart i Madelaine Petsch Atomówek zagrać nie mogą, bo są zajęte na planie "Riverdale", ale być może jest szansa na crossover. Diablo Cody ("Juno") i Heather Regnier ("Veronica Mars") wraz z producentem wykonawczym Gregiem Berlantim tworzą nową, dorosłą i aktorską wersję kultowej kreskówki.

Jeśli projekt dojdzie do skutku, zobaczymy Atomówki jako pozbawione złudzeń dwudziestokilkuletnie pannice, które żałują, że spędziły dzieciństwo, uganiając się za przestępcami. Pytanie brzmi, jak długo będą w stanie wytrwać w postanowieniu, że nigdy już nie będą tego nie robić, w momencie kiedy świat potrzebuje ich bardziej niż kiedykolwiek. Na razie nie wiadomo, kto zagra główne bohaterki.

Premiera 5. sezonu Riverdale 20 stycznia w USA

REKLAMA