Najlepsze seriale października według czytelników Serialowej – zapraszamy do głosowania

Fot. Netflix/HBO

"Nawiedzony dwór w Bly", "Gambit królowej", "Miasto niedźwiedzia", a może finałowe odcinki "Krainy Lovecrafta"? Zapraszamy was do wybierania najlepszych seriali października.

Październik to kolejny miesiąc, kiedy nie brakowało premier serialowych. Zaczęło się od uroczej, choć niepozbawionej wad "Emily w Paryżu", a potem był m.in. "Nawiedzony dwór w Bly", "Grand Army", "Miasto niedźwiedzia", "Na poboczu", "Gambit królowej", "Od nowa" czy wreszcie 2. sezon "The Mandalorian" i finałowa "Suburra".

Listę wszystkich premier znajdziecie tutaj, nie zapominajcie także o kontynuacjach i finałach. To również długa lista, zawierająca takie tytuły, jak "Wychowane przez wilki", "Ted Lasso", "The Boys", "Kraina Lovecrafta", "Tacy właśnie jesteśmy", "Patria" czy "Dzień trzeci".

Zasady głosowania: prosimy was o podawanie w komentarzach tytułów trzech seriali, które waszym zdaniem były najlepsze w październiku (kolejność dowolna). My wasze głosy policzymy, a wynik opublikujemy. Głosować możecie do piątku 6 listopada do końca dnia.

Bierzemy pod uwagę tylko te seriale, które miały przynajmniej jeden nowy odcinek w październiku.

REKLAMA