6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Obsada "Misfits" w 3. sezonie (Fot. E4)

Obsada "Misfits" w 3. sezonie (Fot. E4)

Nowe osoby w obsadzie "Misfits". Jim Parsons oficjalnie gejem. "Pan Am" jeszcze może się wznieść. A do tego "Fringe", "Dexter", "Arrow". Uwaga na spoilery!

1. Będą kolejne odcinki "Pan Am"? ABC skasowało "Pan Am", ale to nie znaczy, że serialowi nie uda się powrócić. Według serwisu Deadline nad zakupem "Pan Am" zastanawia się Amazon.

2. Seth Gabel opuszcza "Fringe". Seth Gabel zniknie ze stałej obsady "Fringe" w 5. sezonie. Jako pierwsza poinformowała o tym świat Anna Torv. Ten news nie oznacza, że nie zobaczymy Gabela w ogóle - jest możliwe, że wróci gościnnie na koniec.

3. Jason Gedrick w 7. sezonie "Dextera". Znany m.in. z serialu "Luck" Jason Gedrick zagości na dłużej w 7. sezonie "Dextera". Zagra menedżera klubu dla mężczyzn, który zostanie powiązany z morderstwem. 7. sezon"Dextera" startuje 30 września.

4. Środa w stacji CW. Środa będzie jesienią ważnym dniem dla CW - stacja liczy na to, że nowy serial "Arrow", wspierany przez "Supernatural" będzie osiągać porządne wyniki oglądalności. Już są pierwsze plakaty reklamujące oba seriale. W przypadku "Supernatural" przydałoby się nowe zdjęcie.

5. Jim Parsons oficjalnie gejem. Wszyscy wiedzą, że serialowy Sheldon z "The Big Bang Theory" jest gejem, w końcu od lat pokazuje się z facetem - tym samym facetem - na czerwonym dywanie. Teraz Parsons wspomniał w "New York Timesie", że jest homoseksualistą i od 10 lat jest w związku ze swoim chłopakiem. Amerykańskie media nazwały to jego oficjalnym coming outem.

6. Dwoje nowych aktorów w "Misfits". Jak już pewnie wiecie, z obsady "Misfits" w 4. sezonie znikną aż trzy osoby: Lauren Socha, Iwan Rheon i Antonia Thomas. ScreenTerrier ujawnił dwójkę z trojga ich następców. 23-letnia Karla Crome ("Hit and Miss") zagra Jess, inteligentną, wygadaną dziewczynę, kwestionującą normy społeczne i zasady etykiety. Jess opisywana jest jako "damski odpowiednik Larry'ego Davida". Z kolei Nathan McMullen (brytyjskie "Shameless") zagra Finna, naiwnego jak dziecko optymistę, zabawnego, zawsze entuzjastycznie nastawionego do życia. Do obsadzenia została jedna postać.