Plotki, skandale i romanse w zwiastunie "Bridgertonów" – kostiumowego serialu Shondalandu i Netfliksa

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Netflix będzie mieć coś miłego dla tych z nas, którzy tęsknią za "Downton Abbey". Zobaczcie, jak w pierwszym zwiastunie prezentują się "Bridgertonowie" na podstawie powieści Julii Quinn.

Święta Bożego Narodzenia w tym roku spędzimy z pierwszą netfliksową produkcją Shondalandu, studia należącego do Shondy Rhimes. "Bridgertonowie" to adaptacja serii romansów Julii Quinn, która ma nam udowodnić, że prawdziwa przyjaźń jest ponadczasowa, z siłą rodziny lepiej nie zadzierać, a o zawsze miłość warto walczyć.

Bridgertonowie – zwiastun serialu Shondalandu

W serialu będziemy śledzić przede wszystkim losy Daphne (Phoebe Dynevor, "Younger"), najstarszej córki familii Bridgertonów, która wkracza na pełną konkurentek scenę małżeńską Londynu w epoce regencji. Dziewczyna marzy o powtórzeniu losu rodziców i znalezieniu wybranka, którego naprawdę pokocha. Sprawy komplikują się, kiedy jej starszy brat odrzuca kolejnych kandydatów do jej ręki, a w popularnej na salonach plotkarskiej gazecie tajemniczej Lady Whistledown (Julie Andrews) pojawiają się liczne oszczerstwa pod adresem Bridgertonówny.

Do akcji wkracza wtedy rozchwytywany i zbuntowany książę Hastings (Regé-Jean Page, "For the People"), zdeklarowany kawaler, którego matki debiutantek uważają za najlepszą możliwą partię. Choć Daphne i książę uparcie twierdzą, że nie są zainteresowani związkiem, łączącej ich więzi trudno nie zauważyć – podobnie jak emocji, które aż w nich kipią podczas podchodów i utarczek toczonych na tle wyrażanych przez towarzystwo oczekiwań wobec ich przyszłości.

W obsadzie tej osadzonej w XIX-wiecznej Anglii opowieści, odsłaniającej pełne blasków, bogactwa, seksu, bólu, radości, ale i samotności życie przedstawicieli londyńskiej wyższej sfery, są m.in. Golda Rosheuvel jako królowa Charlotte, Luke Newton ("The Lodge") jako Colin Bridgerton, Jonathan Bailey ("Broadchurch") jako Anthony Bridgerton i Ruby Barker ("Wolfblood") jako Marina Thompson. Twórcą i showrunnerem serialu "Bridgertonowie" jest Chris Van Dusen ("Skandal").

Bridgertonowie – premiera 25 grudnia na Netfliksie

Bridgertonowie serial

REKLAMA