Zamaskowany Penn Badgley pozdrawia z planu 3. serii "Ty". Według Victorii Pedretti to będzie najlepszy sezon

"Ty" (Fot. Netflix)

Joe Goldberg w masce z napisem "Hello You"? Nie chcielibyście spotkać tego typa. Netflix wrzucił zdjęcie z planu 3. sezonu "Ty", a Victoria Pedretti zapewniła, że warto czekać.

Dla wszystkich stęsknionych za morderczym guilty pleasure "Ty" mamy dobrą wiadomość: zdjęcia do 3. sezonu serialu Netfliksa już ruszyły. Mamy nawet pierwszą fotkę z planu, na której grający główną rolę Penn Badgley prezentuje się w masce z napisem "Hello You". Netflix radzi zachować społeczny dystans i słusznie. Joe Goldberg to nie jest typ, którego chcielibyście spotkać w tych trudnych czasach.

Ty sezon 3 – Penn Badgley na zdjęciu z planu

"Ty" ma zamówienie na 3. sezon od stycznia, ale produkcję wstrzymywano aż do teraz ze względu na pandemię koronawirusa. Wiadomo, że w nowych odcinkach na nasze ekrany powróci zarówno sam Joe, jak i jego druga ukochana, Love Quinn (Victoria Pedretti), która okazała się go warta. Para rozpocznie swoje nowe, "bajkowe" życie na przedmieściu w Kalifornii.

Do obsady dołączą m.in. Scott Speedman ("Animal Kingdom"), Shalita Grant ("Santa Clarita Diet") i Travis Van Winkle "The Last Ship"). Speedman zagra milionera i CEO firmy, który jest także mężem i ojcem. To człowiek wycofany, mający problemy z komunikacją i ukrywający emocje. Grant wcieli się we wredną mamuśkę z przedmieścia, która tylko będzie udawać, że zaprosiła Love do swojego kręgu. Travis Van Winkle pojawi się w roli młodego bogacza, nowego znajomego Joego.

Co nieco na temat 3. sezonu zdradziła Victoria Pedretti, która w rozmowie z NBC News zapewniła, że czekają nas naprawdę szalone wydarzenia.

– Osobiście uważam, że to już jest mocniejsze niż poprzedni sezon. To jest wszystko, na co liczyłam, wyobrażając sobie świat, w którym Joe i Love mogliby zostać ze sobą skonfrontowani i który stwarza dużo miejsca na mnóstwo tragedii i wesołości. Naprawdę się ekscytuję – powiedziała aktorka.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, 3. sezon "Ty" powinien zostać nakręcony do kwietnia 2021 roku. To oznacza, że zobaczymy go na Netfliksie prawdopodobnie w drugiej połowie przyszłego roku.

Serial Ty jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA