Co u Mel i Jacka na początku 2. sezonu "Virgin River"? Producentka o dalszych losach trójkąta miłosnego

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Jeśli kibicujecie ze wszystkich sił Jackowi i Mel, będziecie musieli uzbroić się w cierpliwość. Producentka "Virgin River" zapowiada trudności na drodze tej pary do szczęścia.

Dokładnie trzy tygodnie zostały do premiery 2. sezonu "Virgin River", jednego z tych seriali, które zawsze zapewniają ucieczkę od rzeczywistości. A już zwłaszcza w takich czasach jak teraz.

Virgin River sezon 2 – czy Jack i Mel będą razem?

Jak będzie wyglądać relacja Mel Monroe (Alexandra Breckenridge) i Jacka Sheridana (Martin Henderson) na początku 2. sezonu? Producentka serialu Jocelyn Freid mówi w rozmowie z TVLine, że "jeśli chodzi o ich związek, Jack i Mel nadal napotykają przeszkody". Ta główna to ciąża Charmaine (Lauren Hammersley), poprzedniej dziewczyny Jacka.

– Ciąża Charmaine dalej komplikuje ich związek i dokonywane przez nich wybory, podobnie jak dawne życie Mel z mężem. Ale nie dajcie się zwieść, więź między Mel i Jackiem jest niezaprzeczalna i będą walczyć na wszelkie sposoby, żeby pozostać razem – zapewnia producentka.

Sceny z trójkątem miłosnym w roli głównej możecie zobaczyć w zwiastunie powyżej. Oprócz tego Netflix wypuścił krótki opis 2. sezonu "Virgin River": "Zaręczyny. Dzieci. Złamane serce. Morderstwo. Jak na małe miasteczko, w Virgin River nie brakuje dramatów, a Mel Monroe często jest w samym ich środku".

2. sezon Virgin River od 27 listopada na Netfliksie

REKLAMA