Sheldon z "Teorii wielkiego podrywu" odmieniony nie do poznania. Jim Parsons na stylowym zdjęciu z okładki

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

Jim Parsons, który ostatnio zagrał w "Chłopcach z paczki" Ryana Murphy'ego, prezentuje się na okładce "L'Officiel". I w niczym już nie przypomina Sheldona z "Teorii wielkiego podrywu".

Dwanaście lat z "Teorią wielkiego podrywu" wystarczyło, żeby zacząć utożsamiać Jima Parsonsa z krótko obciętym brunetem w obowiązkowej nerdowskiej koszulce. Aktor nie miał czasu zagrać wielu innych ról, kiedy przez okrągły rok zajęty był wcielaniem się w postać doktora Sheldona Coopera. Ale te czasy już za nami.

Jim Parsons już nie wygląda jak Sheldon Cooper

47-letni obecnie Jim Parsons pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem z okładki "L'Officiel Australia". Wzrok przykuwa nie tylko świetna stylizacja, ale też zupełnie nowa fryzura: znacznie dłuższe i mocno rozjaśnione włosy.

Nic dziwnego, że zachwyceni są także dawni koledzy z "Teorii wielkiego podrywu". "Mamamamamamaamamaam mia!" – napisał w komentarzu Kunal Nayyar, czyli serialowy Raj Koothrappali. Z kolei Wil Wheaton, który w kultowym sitcomie pojawiał się w roli samego siebie, zostawił Parsonsowi w komentarzu serduszko.

Wyświetl ten post na Instagramie.

JIM PARSONS BY MIKE RUIZ – FASHION BOOK HOMMES (COVER ONE) AND INTERVIEW https://www.lofficiel.com.au/jim-parsons-by-mike-ruiz-fashion-book-hommes-cover-one-interview/ Cover Star: Jim Parsons @therealjimparsons Creative Director & Photographer: Mike Ruiz @mikeruizone Editor-in-Chief: Dimitri Vorontsov @dimitrivorontsov Fashion Stylist: Alison Hernon at Agency Gerard Artists @718blonde Fashion Assistants: Alexandra York @alexy0rk & Imani Brown Publication: L’Officiel Fashion Book - Australia @loffcielau Location: Manhattan, New York Cover One. Suit + Pocket Square by Miranda Kurtishi Ribbed Polo Sweater by Todd Snyder Shoes by Magnanni 2. White Button-Down Shirt by Miranda Kurtishi Tuxedo Styled Suit by Miranda Kurtishi Tie & Pin by Miranda Kurtishi 3. Turtleneck Sweater & Suit by David Hart 4. Jacket by Franco Lacosta Tie & Pin by Miranda Kurtishi Kevin Shirt by Stella McCartney 5. Suit + Pocket Square by Miranda Kurtishi Ribbed Polo Sweater by Todd Snyder Shoes by Magnanni 6. Interview - visit www.lofficiel.com.au for more. #lofficielau #lofficielfashionbook #jimparsons #cover #hommes #boysintheband #theboysintheband #hollywoodnetflix #fashionmagazine #fashioneditorial #photography #fashionstyle #lofficielaustralia #newyork #mikeruizphotography

Post udostępniony przez L'Officiel Australia (@lofficielau)

Zdjęcie nieprzypadkowo pojawiło się akurat teraz. To część akcji promocyjnej netfliksowej adaptacji musicalu "The Boys in the Band" ("Chłopcy z paczki"), w której Parsons zagrał jedną z głównych ról. Film, produkowany przez Ryana Murphy'ego, opowiada o grupce przyjaciół gejów, którzy w Nowym Jorku z 1968 roku spotykają się na imprezie urodzinowej jednego z nich. W ciągu obfitującego w wydarzenia i emocje wieczoru przychodzi im zmierzyć się ze skrywanymi od dawna uczuciami.

Parsons powtórzył swoją rolę z musicalu, wcielając się w Michaela, gospodarza imprezy. W głównej obsadzie znaleźli się też m.in. Zachary Quinto, Matt Bomer, Andrew Rannells, Charlie Carver, Robin de Jesús, Brian Hutchison, Michael Benjamin Washington i Tuc Watkins. Reżyserem filmu jest Joe Mantello.

Film Chłopcy z paczki jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA