Geralt i Yennefer znów razem w 2. sezonie "Wiedźmina". Zobaczcie fanowskie filmiki z planu serialu Netfliksa

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Zanim cała ekipa "Wiedźmina" udała się na kwarantannę w związku z pozytywnymi testami na COVID-19, nakręcono scenę, w której Geralt i Yennefer jadą razem konno. Zobaczcie nowy wyciek.

"Wiedźmin" w tym momencie ma przerwę w produkcji, ponieważ aż cztery osoby z ekipy miały pozytywne wyniki testów na koronawirusa. Obecnie wszyscy są w kwarantannie i czekają na wyniki swoich testów. A po sieci krążą kolejne wycieki.

Wiedźmin sezon 2 – Geralt i Yennefer znów razem

Zanim plan został zamknięty, kręcono plenerowe sceny w okolicach Frensham Little Pond w Surrey. Fani wypatrzyli nie tylko sprzęt ekipy rozłożony nad jeziorem, ale także Geralta z Rivii (Henry Cavill) na Płotce (więcej w Redanian Intelligence). Kolejne fanowskie nagrania z planu pokazują coś, na co wszyscy czekamy: ponowne spotkanie wiedźmina z Yennefer (Anya Chalotra).

Choć nagranie jest amatorskie i zrobione z oddali, widać wyraźnie tę dwójkę jadącą na koniach w stronę blue screena, który w postprodukcji zamieni się w jakiś malowniczy obiekt. Podąża za nimi dron z kamerą.

Z którego odcinka pochodzi ta scena? Możemy tylko zgadywać. W książkach Andrzeja Sapkowskiego trochę trwa, zanim Geralt ponownie spotyka Yennefer, ale serial nie trzyma się dokładnie książek i być może zechce sprawy przyspieszyć.

Zgodnie z oficjalnym opisem 2. sezonu "Wiedźmina", Geralt z Rivii, przekonany, że Yennefer straciła życie w bitwie o Wzgórze Sodden, zabiera księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, swojego domu z dzieciństwa, Kaer Morhen. Podczas gdy królowie, elfy, ludzie i demony z Kontynentu walczą o dominację poza jego murami, on musi strzec dziewczyny przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, którą ma w środku. Premiera w 2021 roku.

Wiedźmin jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA