"The Umbrella Academy" wróci z kolejnymi odcinkami. Netflix ogłasza 3. sezon i podaje datę rozpoczęcia zdjęć

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Nieoficjalne informacje na ten temat krążyły od pewnego czasu, a teraz mamy potwierdzenie: "The Umbrella Academy" wróci z 3. sezonem. Kiedy rozpoczną się prace na planie nowych odcinków?

Na tę wiadomość czekaliśmy od końca lipca: "The Umbrella Academy" ma zamówienie na 3. sezon. Netflix ogłosił to dzisiaj oficjalnie, jednocześnie podając datę wejścia ekipy na plan w Toronto: jest to luty 2021 roku.

The Umbrella Academy – będzie 3. sezon serialu

Zamówionych zostało 10 nowych odcinków, których fabuła na razie pozostaje tajemnicą. W obsadzie powrócą Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya i Colm Feore, a produkcję wciąż będzie prowadzić twórca serialu Steve Blackman.

Wszystko wskazuje na to, że 3. sezon "The Umbrella Academy" będzie dziać się w świecie alternatywnym, w którym bohaterowie znaleźli się po powrocie z Dallas w 1963 roku. Sir Reginald żyje i przysposabia inną gromadkę dzieciaków do zadania ratowania świata. Tymczasem w 1963 roku został Harlan (Justin Paul Kelly), któremu Vanya dała swoje moce i który może mieć wpływ na wydarzenia we współczesności.

Jest jeszcze kwestia Lili (Ritu Arya), dziewczyny Diega, która także okazała się mieć moce. Takich osób pewnie znajdzie się więcej, zważywszy, że na początku była mowa o 43 niezwykłych dzieciach. Czy w nowym sezonie poznamy kolejne?

Na razie możemy tylko zgadywać – zarówno fabułę, jak i datę premiery. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zdjęcia do nowych odcinków powinny zakończyć w sierpniu 2021 roku. W zależności od tego, czy pandemia spowoduje jakieś opóźnienia i ile zajmie postprodukcja, premiera 3. sezonu "The Umbrella Academy" będzie miała miejsce pod koniec 2021 albo dopiero w 2022 roku.

The Umbrella Academy jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA