"Emily w Paryżu" z zamówieniem na 2. sezon. Zobaczcie, jak świętuje obsada serialu

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Długo nie musieliśmy czekać: Netflix ogłosił zamówienie na 2. sezon "Emily w Paryżu". Na szybki powrót jednak nie liczcie, bo w tym momencie nie ma mowy o kręceniu serialu w stolicy Francji.

Od premiery "Emily w Paryżu" minął zaledwie miesiąc i już jest oficjalne zamówienie na więcej odcinków. Netflix właśnie ogłosił, że będzie 2. sezon serialu, dorzucając w pakiecie klip z obsadą, która świętuje, próbując wymówić słowo "deux".

Netflix ogłasza 2. sezon Emily w Paryżu

W serialu komediowym, którego twórcą jest Darren Star ("Seks w wielkim mieście"), oglądamy historię Emily Cooper (Lily Collins), młodej specjalistki od marketingu z Chicago rozpoczynającej pracę w Paryżu. Tam czekają ją nowe przyjaźnie i romanse, w tym znajomość z przystojnym sąsiadem, kucharzem o imieniu Gabriel (Lucas Bravo). Problem w tym, że Gabriel ma dziewczynę, z którą Emily się zaprzyjaźnia.

Finał 1. sezonu sugeruje, że kolejne odcinki skupią się na trójkącie miłosnym z Emily. Co jeszcze nas czeka? Przede wszystkim twórca serialu chciałby, żeby trochę zmieniła się relacja głównej bohaterki z miastem, w którym zamieszkała i się zakochała. "Emily w Paryżu" w 2. sezonie ma stać się bardziej jak "Emily z Paryża".

– W 2. sezonie ona będzie bardziej częścią świata, w którym żyje. Będzie bardziej mieszkanką miasta. Będzie trochę bardziej stąpać po ziemi. Będzie budować tam życie – powiedział Darren Star w rozmowie z OprahMag.com.

Pytanie brzmi, kiedy będziemy mogli to zobaczyć. Choć prace na planach zdjęciowych wielu seriali Netfliksa obecnie trwają, kręcenie "Emily w Paryżu" w warunkach pandemii jest raczej niemożliwe. I nie jest to tylko kwestia tego, że przyjazd ekipy z USA do Francji wiązałby się z problemami logistycznymi, ale też tego, jak teraz wygląda Paryż. Jeśli 2. sezon "Emily w Paryżu" wciąż ma oferować widzom ucieczkę od rzeczywistości – a trudno sobie wyobrazić, żeby miało być inaczej – ekipa będzie musiała poczekać z rozpoczęciem zdjęć do końca pandemii.

Serial Emily w Paryżu jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA