Kogo powinna wybrać Buffy – Angela czy Spike'a? Alyson Hannigan właśnie rozstrzygnęła fanowski spór

"Buffy: Postrach wampirów" (Fot. WB)

0

Alyson Hannigan jednym cięciem rozstrzygnęła odwieczny spór fanów serialu "Buffy: Postrach wampirów". Kto ostatecznie powinien być chłopakiem tytułowej bohaterki: Angel czy Spike?

Kto był lepszym chłopakiem dla Buffy Summers (Sarah Michelle Gellar), Angel (David Boreanaz) czy jednak Spike (James Marsters)? Spór na ten temat nie skończył się wraz z końcem serialu "Buffy: Postrach wampirów". Ale właśnie rozstrzygnęła go Alyson Hannigan, serialowa Willow.

Kogo powinna wybrać Buffy – Angela czy Spike'a?

Aktorka włączyła się do twitterowej dyskusji rozpoczętej przez demokratyczną polityczkę Stacey Abrams, która pomogła Joemu Bidenowi w wygraniu wyborów w stanie Georgia. Abrams, która już wcześniej wspominała, że jest fanką "Buffy", wyjaśniła, czemu uważa, że na pewnym etapie nastoletnia pogromczyni wampirów powinna była umawiać się z Angelem, a potem jednak wybrać Spike'a.

Według niej Angel był właściwym chłopakiem dla Buffy, kiedy ona dopiero osiągała swoją moc, a Spike był dla niej właściwym mężczyzną, kiedy już stała się mocą.

Spór o romanse Buffy Summers jednym cięciem zakończyła Alyson Hannigan, oznajmiając, że tak właściwie to ona powinna była umawiać się z Willow.

Kiedy wysunięto argument, że taki romans zniszczyłby przyjaźń Buffy i Willow, Hannigan również miała ripostę w postaci historii jej i jej męża, Alexisa Denisofa. Para poznała się na planie "Buffy", gdzie Denisof grał Wesleya Wyndama-Pryce'a, i jest razem blisko 20 lat. Pozostając przy tym przyjaciółmi.

Buffy: Postrach wampirów jest na Prime Video