"Big Mouth" powraca w grudniu z 4. sezonem. Zwiastun zapowiada letnie klimaty i atak kolejnego potwora

"Big Mouth" (Fot. Netflix)

"Big Mouth" już za niecały miesiąc wróci z 4. sezonem, który zabierze nas na letni obóz w lesie. Serialowe dzieciaki czeka batalia z kolejnym nietypowym potworem – zobaczcie zwiastun!

"Big Mouth" przerobiło już tonę nastoletnich problemów w typowej dla siebie zwariowanej formie. Były szalejące hormony, wstyd, depresja, a teraz pora na kolejnego potwora z życia wziętego: stany lękowe, które atakują dzieciaki.

Big Mouth – letni obóz i nowy potwór w 4. sezonie

Animowana komedia Netfliksa powróci 4 grudnia z nowymi odcinkami, które skupiać się będą na niepokoju związanym z dorastaniem, odkrywaniem, kim się jest, i samoakceptacją. Na początku 4. sezonu bohaterowie jadą na obóz letni przed pójściem do VIII klasy. I wydawałoby się, że wreszcie będą mogli się zrelaksować.

Nic z tego, bo wszystkich po kolei zaczyna atakować bardzo nietypowy owad: lękomar Tito (w oryginale Tito the Anxiety Mosquito), będący manifestacją typowych nastoletnich lęków. W tę postać wciela się komiczka Maria Bamford, z kolei po drugiej stronie, tej przyjaznej naszym dzieciakom, znajdzie się sympatyczna ropucha Gratitoad grana przez Zacha Galifianakisa.

Oprócz stanów lękowych w 4. sezonie "Big Mouth" nie zabraknie typowej dla serialu tematyki romantycznej i seksualnej. Dzieciaki dalej będą łączyć się w pary, odkrywać różne odcienie miłości i własnej seksualności. Powróci także temat odkrywania swojej tożsamości rasowej. I tutaj serial poczynił krok naprzód, to znaczy wymienił białą aktorkę, która wcielała się do tej pory w czarnoskórą postać.

Ayo Edebiri, która zastąpi Jenny Slate jako głos Missy, zadebiutuje w przedostatnim odcinku. Usłyszymy ją także w finale i w kolejnych sezonach. A gościnnie w 4. sezonie "Big Mouth" wystąpią Seth Rogen, Josie Totah, Lena Waithe, Quinta Brunson, John Oliver, Sterling K. Brown, Paul Giamatti, Maya Erskine i Anna Konkle.

Premiera 4. serii Big Mouth 4 grudnia na Netfliksie

REKLAMA