Co czeka braci Winchesterów w finale "Supernatural"? Zobaczcie zapowiedź i zdjęcia z ostatniego odcinka

"Supernatural" (Fot. CW)

Wszystko zaczęło się od tych dwóch facetów i na nich się skończy – mówi showrunner "Supernatural", zapowiadając skupiający się na postaciach Sama i Deana finał serialu. Zobaczcie foty i zwiastun!

W czwartek 19 listopada kończy się kolejna wielka telewizyjna przygoda. Tego dnia telewizja CW pokaże dwugodzinny finał "Supernatural", składający się z ostatniego odcinka zatytułowanego "Carry On" i odcinka specjalnego "The Long Road Home", który zabierze widzów za kulisy kultowego już serialu.

Supernatural – finał skupi się na Samie i Deanie

Scenariusz finału napisał Andrew Dabb, jeden z showrunnerów serialu, który w rozmowie z TVLine mówi, czego powinniśmy się spodziewać: "Supernatural" skupi się na zamknięciu wątków swoich głównych postaci, Sama i Deana Winchesterów.

– W przeważającej mierze zamknęliśmy dużą część naszej mitologii w 19. odcinku. [Finał serialu] bardziej skupia się na postaciach, bardziej interesuje się Samem, Deanem i rodziną, którą zbudowali wokół siebie, niż rozpracowywaniem kolejnej sprawy tygodnia – opowiada Dabb.

Koniec końców wszystko sprowadzi się do postaci, które przez 15 lat grali Jensen Ackles i Jared Padalecki.

– Sam i Dean razem rozpoczęli tę podróż i razem ją kończą. Czy kończą ją w tym samym miejscu? Czy kończą ją w ten sam sposób? Czy zgadzają się ze sobą, kiedy to się kończy? To okaże się w ostatnim odcinku. Ale serial zaczął się od tych dwóch facetów i kończy się na tych dwóch facetach – mówi showrunner.

Pełną paczkę zdjęć z finału znajdziecie tutaj. A wszystkie starsze odcinki "Supernatural" – włącznie z tymi z marca tego roku, ale już bez jesiennych – możecie obejrzeć na Amazon Prime Video.

Supernatural serial finał

Supernatural serial finał

Supernatural serial finał

Supernatural serial finał

Supernatural serial finał

Supernatural serial finał

REKLAMA