Twórca "The Umbrella Academy" zdradził tytuł premiery 3. sezonu. Kogo poznamy bliżej w pierwszym odcinku?

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

0

Scenariusze 3. sezonu "The Umbrella Academy" już powstają, by w lutym ekipa mogła wrócić na plan zdjęciowy. Showrunner serialu uchylił rąbka tajemnicy odnośnie fabuły premiery nowej serii.

Dwa tygodnie temu Netflix ogłosił zamówienie dla 3. sezonu "The Umbrella Academy" i już wiemy, że prace nad nowymi odcinkami ruszyły pełną parą. Showrunner serialu Steve Blackman wrzucił na Instagram tytułową stronę scenariusza premiery 3. sezonu, z której możemy całkiem sporo się domyślić.

The Umbrella Academy – tytuł premiery 3. sezonu

Odcinek napisany przez Blackmana i Michelle Lovrettę nosi tytuł "Meet the Family", co by sugerowało, że akcja 3. sezonu rozpocznie się zaraz po wydarzeniach z finału "dwójki". Ekipa The Umbrella Academy dała radę wydostać się z Dallas 1963 roku, by znaleźć się z zupełnie nowej rzeczywistości. W świecie, który wygląda tak jak ich świat, sir Reginald żyje, podobnie zresztą jak Ben, i przysposabia inną gromadkę dzieciaków do ważnych zadań. Nowa drużyna nazywa się The Sparrow Academy i jest dobrze znana fanom komiksu Gerarda Waya i Gabriela Bá. Jeśli tytuł odcinka nie kłamie, my również poznamy ich całkiem nieźle w premierze 3. sezonu.

Jednocześnie warto pamiętać, że w 1963 roku został Harlan, któremu Vanya dała swoje moce i który może mieć wpływ na wydarzenia we współczesności. Jest jeszcze kwestia Lili, dziewczyny Diega, która także okazała się mieć supermoce. Takich osób pewnie jest więcej, zważywszy, że na początku była mowa o 43 niezwykłych dzieciach. Czy w nowym sezonie poznamy kolejne?

Tego na razie nie wiemy, nie znamy także daty premiery. Zdjęcia do nowych odcinków rozpoczynają się w lutym 2021 roku i zgodnie z planem powinny zakończyć się w okolicach sierpnia. W zależności od tego, czy pandemia spowoduje jakieś opóźnienia i ile zajmie postprodukcja, premiera 3. sezonu "The Umbrella Academy" będzie miała miejsce pod koniec 2021 albo dopiero w 2022 roku.

The Umbrella Academy jest dostępne na Netfliksie