Courteney Cox odtworzyła kultową scenę z "Przyjaciół". Serialowa Monica znów tańczy z indykiem na głowie

"Przyjaciele" (Fot. Warner Bros. TV)

Nie ma Święta Dziękczynienia bez Moniki z indykiem na głowie. Courteney Cox zrobiła niespodziankę fanom "Przyjaciół" i odtworzyła jedną z najbardziej znanych scen z serialu.

19 listopada 1998 roku premierę miał najbardziej kultowy odcinek "Przyjaciół" z motywem Święta Dziękczynienia: "The One with All the Thanksgivings". Pojawiła się w nim scena, którą zna chyba każdy fan popkultury, jeśli nie z serialu, to z gifów: Monica (Courteney Cox) zatańczyła przed Chandlerem (Matthew Perry) z indykiem na głowie. Wcześniej ptaszysko tam utknęło i za nic nie dało się go ruszyć.

Przyjaciele – Courteney Cox znów tańczy z indykiem

Z okazji Święta Dziękczynienia, które wczoraj obchodzili Amerykanie, Courteney Cox postanowiła powtórzyć ten wyczyn. Aktorka zaczęła od życzeń świątecznych i oznajmiła, że sama czuje się bardzo wdzięczna. Po czym zmieniła ton:

– Jeśli dostanę jeszcze jednego p***onego gifa z tym indykiem na głowie, gdzie tańczę jak p***ony głupiec, nie wytrzymam! W każdym razie, skoro jestem symbolem Święta Dziękczynienia, proszę bardzo, mam nadzieję, że was to uszczęśliwi – powiedziała i zaczęła swój taniec z indykiem.

Jeśli nie pamiętacie, co się wydarzyło w tej scenie – bardzo ważnej dla wątku Moniki i Chandlera – oprócz tańca z indykiem, oto i ona w całości.

A kiedy zobaczymy szóstkę z "Przyjaciół" znowu razem na ekranie? Według najnowszych informacji, pochodzących od samego Matthew Perry'ego, nagranie przekładanego już kilkakrotnie programu specjalnego – czyli godzinnego wywiadu z obsadą – będzie miało miejsce w marcu 2021 roku.

Przyjaciele są dostępni na Netfliksie

REKLAMA