6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Utopia" (Fot. Amazon Prime Video)

Amerykańska "Utopia" skasowana przez Amazon. Hilarie Burton Morgan jako Lucille w zapowiedzi powrotu "The Walking Dead". "Gavin & Stacey" mogą jeszcze powrócić. A oprócz tego "Żywi i umarli", "Call Your Mother" i nie tylko.

1. Amerykańska Utopia skasowana przez Amazon

Amerykański remake "Utopii" nie wróci z 2. sezonem. Amazon skasował serial. [Deadline]

2. The Walking Dead – zapowiedź powrotu serialu

1 marca na FOX Polska powróci "The Walking Dead" z dodatkowymi sześcioma odcinkami 10. sezonu. Zobaczcie krótki teaser, w którym pojawia się Hilarie Burton Morgan jako Lucille, żona Negana.

3. NBC tworzy serial Finding Forrester

"Finding Forrester" ("Szukając siebie"), film Gusa Van Santa z Robem Brownem i Seanem Connerym w rolach głównych, ma szansę doczekać się serialowej wersji. Piszą ją TJ Brady i Rasheed Newson ("The Chi") i zobaczymy w niej więź rodzącą się pomiędzy dwójką utalentowanych czarnoskórych pisarzy: bezdomnym 16-letnim dzieciakiem i lesbijką, której karierę zrujnował skandal. [TVLine]

4. Żywi i umarli w grudniu na Epic Drama

13 grudnia o godz. 21:30 na Epic Drama startują "Żywi i umarli" ("The Living and the Dead"), składający się z z sześciu odcinków wiktoriański horror BBC, którego twórcami są Ashley Pharoah i Matthew Graham ("Życie na Marsie"). W rolach głównych Colin Morgan ("Przygody Merlina") jako pionierski psycholog Nathan Appleby i Charlotte Spencer ("Nędznicy") jako jego żona Charlotte. Serial rozgrywa się w 1888 roku w Somerset w Anglii, którego społeczność stoi na skraju zmiany – między przestarzałymi sposobami uprawy ziemi, a uprzemysłowioną przyszłością.

5. Gavin & Stacey mogą jeszcze powrócić

"Gavin & Stacey" nie wróci w tym roku z nowym odcinkiem świątecznym, ale to prawdopodobnie nie koniec serialu. BBC zasugerowało, że możliwy jest powrót w przyszłości. [Radio Times]

6. Call Your Mother – zapowiedzi nowej komedii ABC

13 stycznia za oceanem premierę będzie mieć sitcom "Call Your Mother". Kyra Sedgwick (ostatnio "Brooklyn 9-9") zagra matkę, która zastanawia się, jak to się stało, że została sama, podczas gdy jej dzieci mają świetne życie wiele kilometrów stąd. W końcu podejmuje decyzję, żeby do nich jechać, a oni z kolei uświadamiają sobie, że potrzebują jej bardziej, niż im się wydawało. Zobaczcie teasery:

REKLAMA