Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Normalni ludzie", "Big Mouth" i inne premiery

"Normalni ludzie" (Fot. BBC)

W tym tygodniu na polskie ekrany zawitają wreszcie "Normalni ludzie" BBC. Co oprócz tego? 4. sezon "Big Mouth", "Selena – serial", "Cztery wesela i pogrzeb" i nie tylko.

Najbliższy tydzień w serialach upłynie pod znakiem premiery tyleż oczekiwanej, co spóźnionej. Ponad pół roku po reszcie świata obejrzymy w Polsce hitowy serial BBC "Normalni ludzie". Z jeszcze większym opóźnieniem wchodzą na HBO GO serialowe "Cztery wesela i pogrzeb". Tymczasem na Netfliksie pojawi się serial o Selenie i 4. sezon "Big Mouth", a za oceanem powraca z finałowym sezonem "Shameless".

Normalni ludzie (nowość BBC) – 1 grudnia na HBO GO

"Normalni ludzie" to współczesna historia miłosna autorstwa Sally Rooney o tym, jak jedna osoba może niespodziewanie zmienić życie innej osoby i jak skomplikowana potrafi być intymność. W serialu zobaczymy relację dwójki przyjaciół i kochanków z małego miasteczka w Irlandii. Marianne (Daisy Edgar-Jones) i Connell (Paul Mescal) zaczynają romansować w liceum, a później rozstają się i wracają do siebie, testując swój związek, w miarę jak dorastają i zmieniają się.

Cztery wesela i pogrzeb (nowość Hulu) – 1 grudnia na HBO GO

"Cztery wesela i pogrzeb" w wersji serialowej opowiadają perypetie czwórki przyjaciół z USA, którzy spotkają się po latach na weselu w Londynie. Maya (Nathalie Emmanuel z "Gry o tron"), dyrektorka ds. komunikacji nowojorskiego senatora, dostaje zaproszenie na ślub od swojej przyjaciółki ze szkoły, która teraz mieszka w stolicy Wielkiej Brytanii. Dziewczyna zostawia za sobą sprawy zawodowe i prywatne, żeby spotkać się z grupką dawnych znajomych, i ląduje w środku ich osobistych kryzysów. Twórcami serialu są Mindy Kaling i Matt Warburton ("The Mindy Project").

Selena – serial (nowość) – 4 grudnia na Netfliksie

"Selena – serial" to rozplanowana na dwie części opowieść o tragicznie zmarłej latynoskiej gwieździe Selenie. W roli głównej występuje Christian Serratos z "The Walking Dead", w obsadzie znajdują się też m.in. Ricardo Chavira, Seidy López i Gabriel Chavarria. W piątek zobaczymy liczącą 6 odcinków część pierwszą serialu.

Big Mouth (sezon 4) – 4 grudnia na Netfliksie

"Big Mouth" wraca z 4. sezonem, w którym bohaterowie jadą na obóz letni przed pójściem do VIII klasy i wszystkich po kolei zaczyna atakować bardzo nietypowy owad: lękomar Tito, będący manifestacją typowych nastoletnich lęków. W tę postać wciela się komiczka Maria Bamford, a po drugiej stronie, przyjaznej dzieciakom, znajdzie się sympatyczna ropucha Gratitoad grana przez Zacha Galifianakisa.

Shameless (sezon 11) – 6 grudnia w USA

"Shameless" rozpoczyna z kolei swój finałowy sezon. Gallagherowie i South Side znajdują się na rozdrożach po zmianach spowodowanych przez pandemię COVID-19, gentryfikację i starzenie się. Podczas gdy Frank konfrontuje się z własną śmiertelnością i więzami rodzinnymi po latach spędzonych z używkami, Lip zmaga się z perspektywą zostania nową głową rodziny, Ian i Mickey wypracowują zasady związane z byciem w stałym związku, zaś Deb cieszy się własną indywidualnością i samotnym macierzyństwem. Carl znajduje nową ścieżkę kariery, a Kevin i V zastanawiają się, czy ciężkie życie na South Side to coś, o co warto walczyć.

Your Honor (nowość Showtime) – 6 grudnia w USA

"Your Honor" to nowy serial limitowany stacji Showtime, niestety na razie bez polskiej daty premiery. Bryan Cranston gra szanowanego sędziego z Nowego Orleanu, którego syn przejechał syna lokalnego mafioza i uciekł z miejsca wypadku. W efekcie sędzia znajdzie się w sieci kłamstw i niemożliwych wyborów. Twórcą serialu Peter Moffat ("Długa noc"), a w gronie producentów znajdują się Robert i Michelle Kingowie ("Żona idealna", "Sprawa idealna").

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· SEAL Team (sezon 4) – premiera 2 grudnia w USA

· MacGyver (sezon 5) – premiera 4 grudnia w USA

· Magnum P.I. (sezon 3) – premiera 4 grudnia w USA

· Blue Bloods (sezon 11) – premiera 4 grudnia w USA

REKLAMA