O czym mógłby być 4. sezon "Hannibala"? Mads Mikkelsen ma pomysł, który pewnie spodoba się fanom

"Hannibal" (Fot. NBC)

Choć żadna stacja na razie nie zdecydowała się przejąć "Hannibala", zarówno fani, jak i twórcy serialu nie tracą nadziei na powrót. Mads Mikkelsen mówi, o czym mógłby być 4. sezon.

Choć od zakończenia emisji "Hannibala" na NBC minęło pięć lat, fani nadal nie stracili nadziei, że być może serial kiedyś powróci. Podobnie jak twórcy i aktorzy. Bryan Fuller mówił w lipcu, że chciałby, abyśmy w 4. sezonie spotkali Willa i Hannibala po kilku latach i żeby przez cały ten czas oni byli zbiegami. Marzy mu się także zmiana scenerii na miejsce, które byłoby "słoneczne, parne i plażowe" w odróżnieniu od "zimnego i srogiego Toronto".

Hannibal – Mads Mikkelsen ma pomysł na 4. sezon

Jeszcze bardziej konkretne marzenie ma Mads Mikkelsen, serialowy Hannibal Lecter. Duński aktor w rozmowie z IndieWire mówi, że chciałby zobaczyć w serialu wydarzenia z "Milczenia owiec", jeśli będzie kiedyś 4. sezon.

– Nie sądzę, żeby to była tajemnica, że jeśli to się wydarzy, chcielibyśmy dojść do "Milczenia owiec". To zawsze był problem, ponieważ oni nie mieli praw do książki. Ale to oczywiście najbardziej znana część i chcielibyśmy do niej dojść.

Oczywiście trochę byśmy to zmienili i porobili z tym różne szalone rzeczy. Ta historia jest tak interesująca i równie interesujące są postacie z niej. Pozmienialibyśmy płcie i może nawet połączylibyśmy dwie postacie w jedną. Chcielibyśmy znaleźć kogoś, kto by zagrał Buffalo Billa. To będzie trudne. Ale znaleźliśmy Hannibala, więc to możliwe – fantazjuje Mikkelsen.

Hannibal sezon 4 Mads Mikkelsen

Kto mógłby zagrać Buffalo Billa w "Hannibalu"? Mads Mikkelsen bardzo żałuje, że tym aktorem nie może być już Michael Pitt, który grał w serialu Masona Vergera, brata Margot (w 3. sezonie zastąpił go Joe Anderson).

– Wykorzystaliśmy już Michaela Pitta jako Masona i to było fantastyczne. Gdyby nie grał Masona, naprawdę chciałbym go zobaczyć jako Buffalo Billa – mówi serialowy Hannibal.

Niestety, to wszystko w tym momencie pozostaje w sferze marzeń. Nie dość że wciąż nie ma stacji, która chciałaby zamówić ciąg dalszy "Hannibala", to jeszcze jego ekipa nigdy nie mała praw do "Milczenia owiec". Obecnie na podstawie tej książki powstaje zupełnie inny serial, "Clarice" telewizji CBS o losach młodej agentki Clarice Starling. W głównej roli wystąpi Rebecca Breeds z "The Originals".

REKLAMA