W 5. sezonie "Lucyfera" Bóg zszedł na ziemię, a ile na niej zabawi? Twórcy serialu podrzucają pewien trop

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

W finale sezonu 5A "Lucyfera" pojawił się Wszechmogący. Teraz rodzi się pytanie, ile Bóg zostanie na ziemi. W zagadkowy sposób odpowiadają na nie twórcy produkcji.

Kto inny może rozdzielić trzech bijących się synów, jak nie ich ojciec? Tak w wielkim skrócie można podsumować finał sezonu 5A "Lucyfera", kiedy to Bóg Ojciec (Dennis Haysbert) zszedł na ziemię, by przerwać wielką bitwę między Luckiem (Tom Ellis), jego bliźniakiem Michaelem i Amendielem (D.B. Woodside). Co to zakończenie może znaczyć dla części 5B serialu?

Lucyfer 5B – jak długo Bóg zostanie na ziemi?

Skoro Lilith może rządzić w piekle, kiedy diabeł bawi się w Los Angeles, to może i niebo będzie funkcjonować bez władcy. Możliwe, że na taki bieg wydarzeń widzów przygotowują twórcy serialu.

– Jaka jest możliwa data premiery sezonu 5B? Nie możemy tego zdradzić, ale możemy powiedzieć: przygotujcie się na dłuższy pobyt *** na ***** – brzmi enigmatyczny wpis twórców serialu.

Fani już rozgryźli, że w wykropkowane pola można bez przeszkód podstawić "Boga" i "ziemi". Co powiecie na jeszcze więcej boskości w Lucku?

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie