Jak wygląda "Euforia" w świątecznych klimatach? Zobaczcie zwiastun odcinka specjalnego serialu HBO

"Euforia" (Fot. HBO)

Zendaya powraca jako Rue, by przeanalizować to, co spotkało ją w finale 1. sezonu "Euforii". HBO wypuściło zwiastun kameralnego odcinka specjalnego, który dzieje się w okolicach świąt.

Dwa największe obecnie hity HBO, "Sukcesja" i "Euforia", mają w tym roku przerwę spowodowaną pandemią koronawirusa. Ekipie tego drugiego serialu udało się jednak nakręcić dwa odcinki specjalne, z których pierwszy obejrzymy 7 grudnia.

Euforia – Zendaya w zwiastunie odcinka specjalnego

W "Trouble Don't Last Always" zobaczymy, jak Rue (Zendaya, laureatka nagrody Emmy za tę rolę) obchodzi święta Bożego Narodzenia po tym, co wydarzyło się w finale 1. sezonu. Przypomnijmy, Jules (Hunter Schafer) zostawiła przyjaciółkę na dworcu, a ta znów sięgnęła po narkotyki. Czy w czasie świąt da radę się pozbierać?

Tak sugeruje zwiastun, w którym Rue siedzi w całodobowej jadłodajni i zastanawia się, czy przypadkiem na to wszystko nie zasłużyła. Przez chwilę wydaje się, że jest sama, a potem okazuje się, że znajduje się przy niej Ali (Colman Domingo), do którego ewidentnie zwróciła się po pomoc.

Autorem scenariusza i reżyserem "Trouble Don't Last Always" jest twórca "Euforii" Sam Levinson. Ten odcinek i drugi, który na razie nie ma daty premiery (a który prawdopodobnie skupi się na Jules), nie są częścią 2. serii "Euforii". Zendaya określiła je jako odcinki pomostowe.

Zdjęcia do 2. sezonu "Euforii" nie zdążyły się rozpocząć, kiedy wybuchła pandemia. Ekipa była na etapie wspólnego czytania scenariusza i przymiarek kostiumów, kiedy zaczęto wprowadzać lockdown. Od rozpoczęcia zdjęć dzieliło ich "dosłownie dwa dni", jak mówiła Zendaya. Wciąż nie wiadomo, kiedy ekipa wróci na plan.

Odcinek specjalny Euforii 7 grudnia w HBO Polska

REKLAMA