Najlepsze seriale listopada wg czytelników Serialowej – zapraszamy do głosowania

Fot. BBC/Canal+/Netflix

Serialowy listopad zdominowały dyskusje o 4. sezonie "The Crown", ale czy to także najlepszy serial miesiąca? Zapraszamy was do podawania swoich typów.

Listopad w serialach przebiegał pod znakiem "The Crown". 4. sezon królewskiej produkcji Netfliksa tak bardzo zdominował dyskusje, że łatwo zapomnieć o innych premierach. A tych nie brakowało, bo w listopadzie wystartowały takie seriale, jak "Król", "Branża", "Miłość i anarchia", "Helstrom", "Dash i Lily", "Stewardesa", "30 srebrników". Wróciły "Mroczne materie" i "Virgin River", ruszył także sezon w amerykańskiej telewizji ogólnodostępnej ("Młody Sheldon", "Chirurdzy" itd.).

Listę wszystkich premier znajdziecie tutaj, nie zapominajcie również o kontynuacjach i finałach. Wśród nich "Od nowa", "The Mandalorian", "Miasto niedźwiedzia", "Na poboczu", "Star Trek: Discovery".

Zasady głosowania: prosimy was o podawanie w komentarzach tytułów trzech seriali, które waszym zdaniem były najlepsze w listopadzie (kolejność dowolna). My wasze głosy policzymy, a wynik opublikujemy. Głosować możecie do poniedziałku 7 grudnia do końca dnia.

Bierzemy pod uwagę tylko te seriale, które miały przynajmniej jeden nowy odcinek w listopadzie.

REKLAMA