Co nas czeka w 3. sezonie "Virgin River"? Twórczyni serialu komentuje ostatnie sceny z finału 2. sezonu

"Virgin River" (Fot. Netflix)

0

2. sezon "Virgin River" zakończył się tyloma cliffhangerami, że trudno sobie wyobrazić brak kontynuacji. Twórczyni komentuje ostatnie minuty finału – uwaga, dalej będzie mnóstwo spoilerów!

Obejrzeliście już cały 2. sezon "Virgin River"? Jeśli nie, zapraszamy was tutaj później, bo dalej będą wszystkie możliwe spoilery z finału, które w rozmowie z TVLine komentuje twórczyni serialu Sue Tenney. Wątków, które czekają na rozwiązanie w 3. sezonie "Virgin River", jest kilka, a informacji na temat zamówienia na razie brak.

Virgin River – co wydarzy się w 3. sezonie serialu?

Tymczasem zostaliśmy z kilkoma naprawdę mocnymi cliffhangerami na zakończenie. Po pierwsze, Hope i Doc. Ta para przeszła długą drogę z powrotem do siebie i zaczęła rozmawiać o ceremonii odnowienia przysięgi małżeńskiej. Kiedy ostatnio ich widzieliśmy, wracali do domu, gdzie czekało ich zaręczynowe przyjęcie-niespodzianka. Chwilę wcześniej Doc próbował przekazać swojej małżonce jakieś wieści od lekarza. Na razie nie wiemy, o co chodzi, ale na pewno o nic dobrego.

– Doca czekają pewne rzeczy w [następnym] sezonie. [To] komplikacja, która będzie dla niego wyzwaniem i będzie też wyzwaniem dla jego związku z Hope. On stanie na wysokości zadania, ale to dla niego prawdziwa komplikacja, zwłaszcza jeśli chodzi o praktykowanie medycyny w przyszłości. Czy będzie w stanie dalej to robić? Klinika i miasteczko to całe jego życie, więc zajmiemy się tym poważniej – mówi Sue Tenney.

Virgin River

W finale skomplikowały się również sprawy u Preachera, który przyjął ofertę pracy w San Francisco i był gotów wyjechać, dopóki w miasteczku nie pojawił się brat bliźniak Wesa i dzieciak Paige z dramatycznym pytaniem: "czy mogę zostać u ciebie?". Co zrobi Preacher? Odpowiedź showrunnerki nie pozostawia wątpliwości:

– Jeśli oglądacie serial, wiecie, jak ta postać reaguje, kiedy obowiązek wzywa.

Na koniec najważniejszy cliffhanger, czyli Mel ratująca Jacka wykrwawiającego się na podłodze baru, po tym jak został postrzelony. Sue Tenney mówi, że w potencjalnym 3. sezonie "Virgin River" będą dłuższe "próby ustalenia, kto postrzelił Jacka" i że to tajemnica, która mogłaby rozgrywać się nawet przez kilka sezonów.

A kiedy rozpocznie się akcja 3. sezonu i czy spotkamy Jacka w szpitalu, czy raczej już po tym jak dojdzie do siebie? Tego showrunnerka nie zdradza, ale mówi, że przed nami większy przeskok czasowy niż ten pomiędzy 1. i 2. sezonem.

Virgin River jest dostępne na Netfliksie