Finałowy sezon "Wikingów" będzie od razu w Polsce. Stacja History podaje daty emisji wszystkich odcinków

"Wikingowie" (Fot. History)

W USA "Wikingów" przejął Amazon, a w Polsce nadal będą pokazywani premierowo na History Channel. Sezon 6B rusza w grudniu – poznajcie daty emisji wszystkich odcinków.

Amazon narobił zamieszania, przejmując finałową serię "Wikingów". W efekcie w pięciu krajach – Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii i Irlandii – składający się z 10 odcinków sezon 6B będzie mieć premierę 30 grudnia na Prime Video. A jak będzie w Polsce?

Wikingowie sezon 6B – kiedy premiera w Polsce?

Okazuje się, że w Polsce wszystko zostaje po staremu. "Wikingowie" wciąż będą emitowani na History Channel praktycznie bez opóźnienia w stosunku do światowej premiery. Stacja podała plan emisji w formie maratonu, który wygląda następująco:

· Środa, 30 grudnia, od godz. 21:05 – trzy odcinki (11-13)
· Czwartek, 31 grudnia, od godz. 21:05 – trzy odcinki (14-16)
· Piątek, 1 stycznia, od godz. 21:05 – trzy odcinki (17-19)
· Sobota, 2 stycznia, godz. 21:05 – finałowy odcinek (20)

W styczniu History rozpocznie też emisję finałowej serii "Wikingów" po dwa odcinki co tydzień w czwartek przez pięć kolejnych tygodni, gdyby ktoś chciał obejrzeć je "tradycyjnie". Odcinki będą także dostępne w usługach VoD, m.in. na platformie Canal+, w serwisie Ipla.tv czy w usłudze Play NOW.

Stacja History wypuściła również krótkie streszczenie fabuły sezon 6B "Wikingów": burzliwy konflikt pomiędzy Rusią a wikingami dobiega końca, co ma poważne konsekwencje. Będąc na Islandii, Ubbe jest zdeterminowany wypełnić marzenie swojego ojca Ragnara i popłynąć dalej na zachód niż ktokolwiek z wikingów. W Anglii wikingowie pozakładali osady i opanowali większość kraju – z wyjątkiem Wesseksu. Ivar bez Kości będzie musiał zmierzyć się w bitwie z tamtejszym królem Alfredem Wielkim, który może pokrzyżować plany zdobycia całkowitej dominacji.

Wikingowie – sezon 6B od 30 grudnia na History

REKLAMA