Trzy dekady przyjaźni w zwiastunie "Firefly Lane" – nowości Netfliksa z Katherine Heigl i Sarah Chalke

"Firefly Lane" (Fot. Netflix)

Jeśli brakuje wam ciepłych i sympatycznych klimatów, tej zimy Netflix będzie mieć coś dla was. Zobaczcie zapowiedź serialu "Firefly Lane" z Katherine Heigl i Sarah Chalke w rolach głównych.

Po "Słodkich magnoliach" i "Virgin River" przychodzi czas na "Firefly Lane", kolejny serial z kobiecymi postaciami oraz mnóstwem ciepła i emocji.

Firefly Lane – serial z Katherine Heigl i Sarah Chalke

Bohaterkami serialu opartego na książce Kristin Hannah są Tully (Katherine Heigl, "Chirurdzy") i Kate (Sarah Chalke, "Jak poznałem waszą matkę"), które poznajemy jako 14-letnie dziewczynki mieszkające na tytułowej Firefly Lane. Kiedy je spotykamy, nie mogłyby być bardziej różne od siebie. Tully jest zuchwałą i odważną dziewczyną, której nie da się zignorować, a Kate to cichutka myszka.

Zbliża je do siebie tragedia, która sprawia, że będą związane ze sobą przez całe życie. Przez 30 lat razem doświadczają wzlotów i upadków, triumfów i rozczarowań, złamanych serc i radości, a nawet trójkąta miłosnego, który nadweręża ich przyjaźń. Jedna staje się sławna i bogata, druga wybiera małżeństwo i macierzyństwo, ale przez dekady ich więź pozostaje nierozerwalna – aż do czasu ostatecznej próby.

Ali Skovbye ("When Calls the Heart") i Roan Curtis ("The Magicians") zagrają młodsze wersje Tully i Kate. W obsadzie "Firefly Lane" znajdują się także m.in. Ben Lawson ("Designated Survivor"), Yael Yurman ("Once Upon a Time"), Jon Ecker ("Queen of the South") i Brandon Jay McLaren ("Ransom"). Twórczynią jest Maggie Friedman ("Witches of East End"). 1. sezon będzie liczyć 10 odcinków.

Premiera Firefly Lane 3 lutego 2021 na Netfliksie

Firefly Lane serial

REKLAMA